Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy a barátom úgy ír rá a férfi ismerőseire, hogy "mizu f**zos? "

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez jó! 🤣
2019. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:

Volt pár ilyen kollégám, mindenkit "f. szinak" hívtak. Amúgy normálisak voltak:D

Úgyhogy ez alapján még nem ítélném el.

2019. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a párunkkal is írunk egymásnak néha kemény dolgokat... Bánom is én, minek hívja a srác haverjaitm:D
2019. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Huh, ha ezen fennakadsz szerencse, hogy nem látod mi hogyan szoktunk egymásra írni a haverokkal. :D :D
2019. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4 naa hogy szoktatok? Én láttam tegnap egy durvát facebookon, hogyaszongya "megnyalnám a golyóid" írja a haverjának poénból. :O Már nem lepődök meg semmin.

Amúgy nekem szimpibb ha valaki napjának csak max 1%-ban emleget intim testrészeket, de hát ez van.

2019. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy elfogadod. Engem az exem annó 3 éve azért is dobott ki, mert a haverokkal úgy írtam óla, hogy a csajom. De ez csak egy indok volt, mert nem szeretett, csak tetszettem neki férfiként, de nem volt belém szerelmes.
2019. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
közönséges
2019. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A f**zi még hagyján, de a fa**ostól a hideg kiráz. :D Mintha a barátnőimet pinásnak hívnám, nagyon proli szerintem.
2019. dec. 25. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező, egyetértek. Lányok simán "pnci"-nak hívják egymást bizonyos körökben....

Ugyanezen társaságokban fordul elő a "fszosom" is. Nem a kedvenc stílusom nekem se.

2019. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#5/9


Hát olyan igazi suttyó prolisan.

Pl egy szimpla "Na mi a f..$z van? Vagy" Mizu bzikám?" Esetleg rádköszön haverod, hogy" Csá szexi! "vagy" Hellooo Homárk" (mert amúgy Márknak hívnak :D)


Kb ilyesmit kell elképzelni. Mi is tudjuk, hogy prosztó, nyilvános helyen természetesen tudunk viselkedni, de sok lány számára ez is baromi taszító, ha egymás között toljuk ezt, én tudom. Pár hónapig jártam egy cuki lánnyal, az az igazi csendes, visszahúzódó, introvertált csajszi. Na őt egyszer vittem el egy haveri grillpartira, szegény teljesen zavarban volt, láttam rajta. Persze utólag sem ismerte be, mert nem akart megbántani, de láttam rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát, úgyhogy már akkor próbáltam visszafogni magam, aztán ki is mentettem magunkat viszonylag hamar. Vannak csajok, akik veszik a lapot, már ismerkedés elején ki szoktam ezt deríteni.

2019. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!