Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi akivel kavarok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi akivel kavarok nem írt karácsony alkalmából semmit még csak eszébe se jutottam ezek szerint akkor ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd tőle.
2019. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Lehet fájni fog az igazság, de azért megsúgom: mert mint ember, leszr téged, csak egy bizonyos testrészed érdekli, ha kanos. Csak 1 ingyen pnci vagy neki. Bocsi.
2019. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Hiába teszed fel másodjara a kérdést, attól még az előzőnél leírtad hogy TE mondtad neki hogy csak szex es nem tudod mit akarsz szoval tovabbra sincs semmit alapod elvarni.
2019. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen kérdésről beszélsz,mert én nem írtam ki másik kérdést.
2019. dec. 26. 14:18
 15/15 anonim ***** válasza:
28%

Ezek a válaszok mindenhol ott vannak, ha így vagy ahogy te, ingyen punci vagy, ha házas vagy, ürítőtartály, ha szingli akkor macskás, ha beteg akkor lúzer vagy balfék, stb :)

Ne írj neki ne kérd számon mert akkor még hisztis is leszel :) Írd majd neki hogy BUÉK, és ennyi, nem Karácsonykor dőlnek el a dolgok.

2019. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!