Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen ajándékban gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicus3456 kérdése:

Ti milyen ajándékban gondolkodnátok?

Figyelt kérdés
Majdnem két éves kapcsolatban valami ajándék ötlet kellene pasinak. 25 éves imádja a focit(majdnem mindene manchesteres és szulinapjára manchesteres tortát kapott tőlem)imádja nézni a csillagokat...ha valamit kifelejtettem volna ami miatt nem.tudtok dönteni csak irjatok privit.Ez elég kevés információ tudom,csakhát nekem mindig valami fényképespel kapcsolatos dolog jut eszembe,és már van párnája is amin mink vagyunk fotoalbumja is van 17 L

2017. okt. 21. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés informácio? :D Szereti a csillagokat meg a manchestert (de hogy melyik csapatot azt konkrétan nem írtad), igazából minden szükséges információt megtudtunk.. és igen, ennyiből én is valami fényképes dologra asszociálnék, mondjuk egy képet egy manchesteri csillagról? Pl Backhamről :D
2017. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem hogy a kedvenc sorozata a trónok harca,és nincs semmi ilyen cucca és hát ezen még sem gondolkodtam.
2017. okt. 22. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Manchester, gondolom United, meg Trónok Harca... Vegyél neki valami generic szart, az való neki.
2017. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk egy édes hármas jó ajándék lenne valamelyik barátnőddel.
2017. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
2 év alatt nem sikerült annyira kiismerned, hogy tudd, minek örülne? ...
2017. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismerem csak az a baj hogy öneki ami kell azt mindjárt megveszi magának és ihy nehéz meglepni nekem mindig azt mondja hogy a legnagyobb ajándék ha velem lehet.
2017. okt. 22. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Az még mindig nem derült ki, hogy a United, vagy a City a szíve csücske, így stadiont nem tudok írni, csak ezt: vidd el egy Manchester meccsre. Egész baráti áron lehet már találni meccsnézős túrákat.
2017. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!