Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lett egy ilyen kapcsolatom, bár igazából lehet több is van benne. Részemről mindenképpen lehetne/van....

Megértem ha részéről nincsenek ilyen érzések. Szerintem nincsenek. Én terveznék vele, de ő úgy értem nem tervezne velem. Ő a nő nyilván talál mind a tíz újjára bármikor, bárkit. Jól megértjük egymást, nem csak a szex van , hanem sok beszélgetés. Viszont én próbálok utalgatni hogy nekem ez több mint testi vonzódás. Már mondtam neki hogy kedvelem mint embert. Ő szerintem a jövőben nem tervezne velem . Bár azt mondja ő is kedvel. Nem tudom egyébként. Mindketten sokat dolgozunk sokat vagyunk más városokban, sokat utazunk. Lehet ő inkább el is van így hogy karriert épít, és elég neki ez ami van. Én pár év múlva letelepednék, vele szívesen megpróbálnám...

Kicsit elkedvetlenedek hogy azt látom ő nem tervez ilyesmit. Tudom hogy nem ilyesminek indult ez az egész. De egyébként sem lett volna semmi köztünk ha ő nem olyan ember aki nekem bejön belsőleg. Nekem nem megy az érzelmek nélküli szex. De már ennek is örülök hogy legalább több év után lett egy ilyen kapcsolatom. Nagyon el voltam kenődve az utóbbi időben, most meg hogy csak ennyi is van, tökre feltöltött. Viszont szomorkodom is, mert én szeretnék komoly kapcsolatot. Most nyilván ez a karrier építés miatt nem megy , elégedjek meg most ezzel és várjam ki azt az időt mikor esetleg menne a dolog?

Biztos vannak itt olyanok akik voltak hasonló helyzetben, az ő történetükre kíváncsi lennék.

Szóval írjatok légyszi.


2019. dec. 26. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatoknak sokszor ez a vége. Ha neked nem megy az érzelmek nélküli szex, ahogy írod, akkor hiba volt belekezdeni ebbe a kapcsolatba.
2019. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok mint te,csak én vagyok a nő.Nekem volt más jelentkező is mikor megismertem.Viszont vele azonnal meg volt a kémia.Pár hónapig nem találkoztunk mert ő azt gondolta nekem van más.Amíg nem találkoztunk rájöttem nem kell más.Mi már nem vagyunk annyira fiatalok.Én eltudnám képzelni vele a jövőt.Kitartok amíg látok reményt.
2019. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szarul fogsz belőle kijönni, ahogy a 2. válaszoló is. Ez a nagy helyzet. Ha nem a te műfajod, nem kell erőltetni. Addig lemaradsz a normális kapcsolat lehetőségéről.
2019. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kettes írsz még bővebben?

Mi sem vagyunk annyira fiatalok.

Ő nem szeretne téged komoly kapcsolatra?

Én is úgy gondolom hogy kitartok, és ha olyanok a körülmények felhozom a konkrét kérdést is. Én szeretek vele lenni, és élvezem az együtt töltött időt. Rég nem volt senkim, úgyhogy már ennek is örülök, és csak azért nem szakítanám meg a kapcsolatot, mert épp nem olyanok a körülmények. Illetve idő ügyileg én sem biztos hogy tudnék menedzselni egy normális kapcsolatot.

2019. dec. 26. 14:30
 5/12 A kérdező kommentje:
3 as : évekig vártam a normális kapcsolatra....igazából randikon kívül többre nem jutottam. Senkit nem érdekeltem! Ez a nő pedig őszintén érdeklődött irántam, és őszintén elvárások nélkül nyújt kedvességet(itt nem a szexre gondolok, mert nem csak az van). Nagyon ritka az a nő aki nekem belsőleg bejön. Én inkább kötök kompromisszumot külső terén, nekem a belső fontosabb. Viszont ő még külsőleg is szép nő, szóval nincs kompromisszum.... Ezt azért elég nehéz elengedni, főleg hogy tudom évekig nem lesz senkim ..... De az a gáz nem is akarnék mást....
2019. dec. 26. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hány éves a nő? A kérdésedből számomra az derül ki, hogy nem tértél a tárgyra egyből, csak utalgatsz neki. A legjobb út ilyenkor az egyenes. Az sem mindegy, mennyi ideje találkozgattok. Ha ceak pár hónapja, ne rohand le a kérdéssel, de ha legalább egy fél éve, megpróbálhatod szerintem. Az is lehet, hogy ő is érez irántad valamit, csak úgy van vele, hogy minek, ha te nem lépsz. Az fontos, hogy semmiképp se úgy vágj neki a dolognak, hogy ez lesz életed kapcsolata. Sodródjatok, aztán lásd meg mi lesz. Így elkerülheted a komoly érzelmi sérülést.
2019. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6os: 39 évesek vagyunk.

Erre gondoltam közben én is, amit írtál hogy ne rohanjam le, mert még annyira nem vagyunk régen együtt. Még nincs fél éve, de már majdnem. De mivel ritkán találkozunk így lehet még várnom kell ezzel a dologgal...

2019. dec. 26. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
2 es vagyok.Nálunk sem csak szex van.Jókat beszélgetünk,nevetünk, feltöltődünk ha együtt vagyunk.Én úgy látom nem nagyon hiszi el hogy kell nekem.Én is ő is sokat dolgozunk.Nekem van célom amit a jövőben szeretnék elérni munkában és anyagiakban.E miatt nincs sok időm.Viszont szeretnék valakit aki mellettem van mint partner.Jelenleg csak őt tudnám elképzelni. Elmondtam már neki én semmit nem erőltetek,főleg kapcsolatot nem. Ha úgy érzi majd szeretne ennél többet csak szólnia kell,én benne vagyok.
2019. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8 as, mi volt a reakciója ha szabad tudni, amikor elmondtad neki hogy benne lennél normális kapcsolatban is?

Én attól félek ha felhozom , akkor elüldözöm. Tudom hogy most nem aktuális nála a kapcsolat. De kesőbb lehet az lenne, várják addig szerinted a kerdéssel? És csak élvezzük egymás társaságát , sodródjunk , ahogy egy másik válaszoló írta?

Mert egyébként ez sincs ellenemre, csak én alapból olyan vagyok aki komolyat szeretne. Ez is most amiben vagyok, olyan dolog amiről azt gondoltam hogy én soha, de az élet átírta ezt a dolgot. Jó persze érzelmek is vannak nem csak szex, bújás, ölelgetés, nagyon sok csók, szex nélkül együtt töltött napok...

2019. dec. 26. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:
2 v újra,én konkrétan így nem mondtam ki hogy komolyat szeretnék.Beszélgettünk a témáról és elmondta neki idő kell hogy tudjon szeretni és bízni.Ez nálam is így van.Én úgy vagyok vele nagyon jó ez a dolog már így is.Szerintem ezt kettőnknek kell tudni, érezni.Senki nem tudja/érzi a mit mi egymás iránt.Az idő majd megadja a választ.Azzal én is egyetértek ezt meg kell élni,mert jó.
2019. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!