Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolat utan ‘gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat utan ‘gyors váltás’, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiváncsi vagyok, ezért teszem fel a kérdésem, nem azert mert mas életében kutakodnek, csak erdekel ti mit gondoltok a témáról.

Szoval adott egy elég távoli ismerősöm, akinek volt egy elég hosszú kapcsolata, 4-5 évig tartott, 14-15 eves korában kezdodott. Korubelul egy hónapja meg együtt voltak a párjával, azonban láttam, hogy ugy egy harom hete uj kapcsolatban van, es persze ‘dúl a láv’ (legalábbis a közösségi oldalakon, bár tudom ez semmit nem jelent). Viszont nekem akkor is fura, hogy valaki ilyen hamar tud lépni, valahogy nem erzem őszintének, meg akkor sem ha esetleg az előző kapcsolat nem volt tökéletes (amit nem tudok, nyilván nem látok bele az életükbe, de nekem ez akkor is furcsa).

Erdekelnenek a tapasztalatotok, voltatok mar/vagy ismerosotok volt-e hasonló helyzetben, mennyire működnek ezek a hirtelen kapcsolatok? Mik ezzel a tapasztalatotok?



2018. jún. 16. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha réóta el volt cseszve a kapcsolat és elhidegültek egymástól, simán lehet.


Viszont általában ez a nagy szerelmesekvagyunk csak egy odavágás a külvilágnak és az exnek ilyenkor.

2018. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az új kapcsolatot szakítás utáni bánatűzésre használja, amolyan pótléknak, mert hirtelen tudatosult benne, hogy hoppá most ennyi idő után először -egyedül van. Ráadásul az ilyen "egy hete ismerem de ő a lelki társam "-jellegű "kapcsolatok" égnek ki a leghamarabb, mivel nincs benne semmi tartalom, csak görcsösen akar egy társat magának, aki elfeledteti vele az exet és a szakítás fájdalmát.
2018. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem egy hete ismerik egymást az uj kapcsolatával, mar évek óta baratok, a fiu mindig többet akart, csak a lány volt kapcsolatban. De ugy latszik most ez igy pont jol jött ki neki. Bár akkor is gyanús nekem ez az egesz. Persze lehet nagyon rossz volt az előző kapcsolat, nem tudhatom, de en meg a fel eves kapcsolatomat is több mint fel évig ‘gyaszoltam’. Bár nem vagyunk egyformák.

Köszönöm a valaszokat, jöhetnek még!

2018. jún. 16. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:
ha pl. az utolso fel ev tarsas maganyban telt, siman lehet. es/vagy ha a kapcsolat vege fele mar csalta a lany a baratjat az uj fiuval.
2018. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!