Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Meddig mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

Ha egy pár egyik tagját sem érdekli annyira a szex, az baj? Pontosabban, ha van bennük azért "hajlam", valamennyi igény de elvannak nélküle, az baj?

Konkrétan nálunk az történik, hogy nekem mikor lett volna kedvem, akkor a páromnak nem. Meg olyan is volt, hogy fordítva. Máshogy kielégítjük egymást, csak aktus nincs. Meg igazából volt már, hogy abszolút semmihez nem volt kedv vagy egyikünknek vagy másikunknak vagy egyikünknek sem. A párom úgy fogja fel, hogy vannak ettől nagyobb problémák az életben, bár szeretné valamilyen szinten. Mostanában sajnos az egészsége nem a legjobb és ez rányomja a bélyegét a hangulatára. Én alapvetően szinte sose vagyok boldog, mindig van valami problémám, ami idegesít. A sok vizsga egyszerre (én egyetemre járok), apukám egészsége (nem akarom leírni konkrétan mi... nem egy kis egyszerű nátha), ha van itthon egyéb baj, akkor az. A páromnak pluszban ott van a nagyanyja, akire részben ő vigyáz meg takarít neki és ilyesmi. (Ő meg az apja) Ezekhez hozzájárul, hogy azt sem egyszerű mindig megoldani, hogy kettesben legyünk. (Nekem lakótársam van, hozzá meg az apja járkál de ezt nem fejtem ki bővebben)

Túl sok mindent kell összeegyeztetni: hogy egyszerre ráérjünk, legyünk mindketten hangulatban, lehessünk kettesben, neki se legyen semmi baja (mostanában mindig volt valami egészségügyi baja).


Meddig mehet ez így?

Egyáltalán gáz?


Szeretni szeretjük egymást, be is tudunk indulni egymásra néha de... mégis ez van.

Meg néha már úgy érzem én nem is akarok foglalkozni a szex-témával.

Nem csak meg az tuti. Egyszerűen el van foglalva a maga bajaival meg hozzám is akar igazodni meg az a fajta ember, aki szinte semmin nem idegeskedik. Nemcsak ezen, máson sem.


2019. dec. 27. 10:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Nem csal meg
2019. dec. 27. 10:38
 2/13 Davandaa válasza:
Én azt értem hogy millió más dolgotok és problémátok van, de azért nekem fura hogy egy egészséges párkapcsolatban megvagytok szex nélkül. Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2019. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Addig amíg mindketten jól érzitek így magatokat.


Ha nem jó akkor szakíts.


De ha vele maradsz akkor viseld el és egy rossz szót se szólj

2019. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy sok minden más stimmel a kapcsolatunkban. A karácsonyunk szép volt együtt, amúgy kedves, segítőkész, jól kijön a szüleimmel, vannak közös programjaink, szoktunk étterembe járni, mindig azt is kitalálja, hogy filmezzünk, sütünk együtt valamit vagy csak ő nekem... Ha segítség kell valamiben, számíthatok rá. Megoszt velem bizalmas dolgokat magáról.

Mondja, hogy szeret, puszilgat, ír minden nap. Szeretjük egymást de a szex az nagyon nem tartozik a legjobb dolgok közé.

Így meddig mehet ez tovább? Egyáltalán, nagyon gáz ez?

2019. dec. 27. 10:43
 5/13 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen is, a legnagyobb baj szerintem az, hogy fordítva működünk mostanába. Sokszor nekem lett volna kedvem, akkor neki nem. Általában ez estefele most mikor fáradt volt munka után vagy egyéb baja volt.

A másik meg, hogy van amikor jobban lenne kedve meg mondja, hogy kihasználhatjuk a hétvégét de akkor meg nem vagyok szexes kedvemben. Vagy ha egy ideig meg is van a kedv, elszáll az alapproblémák miatt. Amiatt, hogy maga a szex nehéz ügy, hogy nehéz kettesbe lenni. Meg másrészt a saját problémáim miatt. A napokban már elalvás előtt is ezekre gondolok... Meg egy ideje egyszerűen nincs pár olyan hét az életemben, amikor totál nyugi van és semmi baj, minden oké, minden szép és jó.

Meg amúgy ő jobban elfogadja ha nincs lehetőség mindig kettesbe lenni, már megígértettem vele, hogy akkor szexelünk úgy is, hogy nem vagyunk kettesben. Végül azt mondta próbáljuk ki.

2019. dec. 27. 10:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy három éve vagyunk együtt és én 23 vagyok (nemsokára 24, ha ez számít bármit is), ő meg 33.
2019. dec. 27. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:

NEKED gáz?


NEKI gáz?


A kapcsolatotokat ne az határozza már meg ,hogy nekem vagy a Marisnak mi gáz.. Én meg is bolondulnék így, ha én lennék ebben a kapcsolatban már nem lennék benne. De amíg nektek ez megfelel így, addig ne az legyen a fontos hogy másoknál mi a normális. Ha már kettőtök közül legalább az egyiknek nem felel meg, akkor próbálni megbeszélni, a mélyére ásni, szexuálpszichológus, akármi, ha az sem segít, akkor külön utakon...


De ha neked nincs rá akkora igényed és neki sem, mint pl nekem vagy a szomszédomnak, viszont azt mondjuk hogy ez gáz, akkor innentől "kényszerből" bactok mint a nyulak?

2019. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem is teljesen arról van szó, hogy nincs rá igény, hanem mondjuk úgy, hogy megvan az igény gyökere de aztán nem nő ki. Felülírják más dolgok. Aztán amúgy vesztünk már emiatt össze. Ő máshogy látja ezt, mint én. Szerinte ott van három nap, menjek és kész, csináljuk. Engem meg jobban idegesít, amikor másokhoz kell igazodnunk vagy lehet pont akkor több a dolgom-bajom. Mikor meg én mászok rá, akkor neki nincs mindig kedve. Meg amúgy szeretem de közben kettős érzéseim vannak: egyrészt érdekel a szex, akarnám de közbe meg már nem.
2019. dec. 27. 11:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ez nagyon furcsa. Ennyi idősen kb le sem másztunk egymásról, pedig régebb óta voltunk együtt, mint ti, de most, 4 gyerekkel, másfél évtizeddel a hátunk mögött is heti 2-3 a minimum, és többre lenne igényünk, csak nem mindig sikerül időben kicselezni a gyerekeket. Szerintem ez így hosszú távon nem igazán fog működni.
2019. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet amúgy, bár ez nem szorosan kapcsolódik a kérdéshez, hogy épp most például úgy érzem, nekem már vizsgákra tanulni sincs kedvem. Már olyan hiábavalónak tűnik minden. Hogy reménykedjek egy jó jövőben, hogy tanuljak magam miatt, hogy építgessem a karrierem, hogy bízzak a kapcsolatomban, hogy bízzak a családom egészségében... mert ha a jelenben mindig csak a probléma van, akkor hogy tudnék a jövőben bízni és a jövőre koncentrálni?

Meg valahogy már belefáradtam... ebbe, hogy 23 évesen nekem mindig a probléma jut. Nem párkapcsolat téren hanem amúgy is.


Meg szeretem a párom és amúgy egyik nap ott tartok, hogy szakítok vele, másik nap meg rájövök, hogy emberileg ő valami nagy kincs és amúgy szeretem, mert szerelmes is vagyok belé és ő kell.

2019. dec. 27. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!