Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyerekes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes dolog hogy titokban talalkozok vele es titokban vagyunk egyutt? Meddig mehet ez igy? 20l

Figyelt kérdés

Nem mondhatom el itthon hogy van valakim. De igy a talalkozok nagyon nehezek. Még telefonon sem tudunk beszelni mert mikor hiv es kiszaladok az udvarra elegge eszreveheto hogy valami van.

Nem tudom meddig mehet ez igy. Ő harmincon felul van ezert is rossz mert biztos hulyenek nez 😭


2019. nov. 27. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondhatod el, hogy van valakid?
2019. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

31 vagy 39.

Ha közel 40, ertheto, hogy kiakadnanak a szüleid. A 30 is sok, de szódával elmegy.

2019. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
34
2019. nov. 27. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert a szüleid szerint egyedül a sarokban kéne meghalnod, vagy mi az isten?
2019. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben hogy 20 évesen 33 éves pasi udvarolt nekem.Majd felvilágosodtam ,hogy csak a naiv kislány kell neki. Aki majd ugrik arra ,hogy ő érett felnőtt ember házzal, kocsival.. Ja am nem az és nem tudott megvenni.

Nem is értem miért 20 éves lányokra hajt...

Úgy halottam azért mert fiatal vagyok ,szép könnyen elcsábítható de már van alakom és ki is tudna használni.

Én örülök, hogy ezzel a pasival nem lett kapcsolatom.

Neki már nincs sok éve családot alaptani. Tuti ,hogy 5 év múlva gyerekekkel a kezembe már nehezen néztem volna a szüleim szemébe.

Ha meg igazán szereted és komoly a dolog nem értem miért nem vállaljátok fel.

Én rájöttem ,hogy szégyenlem jobb is így.

2019. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!