Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a nők csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők csak a jóképű pasiktól szeretnek bókokat kapni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A nekik tetszőktől, igaz.
2019. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszőtől igen, de pl a barátnőimmel is eltérő az ízlésünk, úgyhogy nem ugyanazok tetszenek.
2019. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

A nekem tetszőtől.


Gondolom te sem szeretnél kövér, fogatlan cig*ányoktól bókokat hallani. Ahogy 50 feletti nőktől sem. És számodra csúnyácska lányoktól sem.

2019. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mindenféle pasitól szeretek bókokat kapni. 22N
2019. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nézz ki jól, aztán teljesen mindegy mit mondasz egy nőnek. Bókolásra sem lesz szükség.
2019. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagy felfedezés kérdező.

Mindenki olyantól szeretné hallani hogy milyen jó nő/pasi aki tetszik is neki.

2019. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor az utcán elsétálok egy kőműves brigád mellett és hatan bámulnak, lökdösik egymást, hogy "nézzd", majd valaki bekiabál szép vagy, az inkább kellemetlen.
2019. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
Csak megerősítésként: attól szeretek bókot kapni, aki számomra jóképű. Voltam már olyan pasival, hogy nem értették, mit látok benne. Mindenkinek egyéni.
2019. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kulturáltan előadott bók jólesik bárkitől, akivel már beszéltem, nem kell, hogy az illető jó csávó legyen. Azt nem szeretem, amikor az utcán szólogatnak oda.
2019. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!