Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiatal pasik akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal pasik akik idősebb nőkkel vannak mit szeretnek rajtuk/bennük?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,mert meglepően jól kinéző pasikat is látok velük,és azt a pasit is ilyen nővel láttam aki tetszett.Nem értem,hogy egyes fiatal és jóképű férfiak miért jönnek össze 10-15 évvel idősebb nőkkel?Csak azért lenne mert könnyebben megszerezhetők szexre?Vagy mit esztek rajtuk?


Tehát 28 év alatti férfiak válaszát várom,akik 30-35 feletti nőkkel vannak,hogy mégis miért?

20/L



2017. márc. 20. 19:05
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Azok a nők már nem játszadoznak. Tudják mit akarnak, nem félnek bevallani, hogy kell a farok és kérik is.


Ez mondjuk egy ok.

2017. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy könnyebben megszerezhetőek. Nekem is volt már több 40-es szexpartnerem, szeretem őket, ilyen az ízlésem. Ezen nincs mit magyarázni. Mondjuk komoly kapcsolatra nem jönnék össze idősebb nőkkel.
2017. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert ők is tudnak vonzóak lenni. A tapasztalatuk sem hátrány.
2017. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1, Ehhez nem kell öregnek lenni,ezt egy fiatal is tudhatja.

#2,Normális embet nem is jön össze velük komolyra.

Akkor csak szexre használjátok őket és a korosztályotokkal terveztek komolyan?Én is ilyesmire gondoltam.

2017. márc. 20. 20:03
 5/17 anonim ***** válasza:
tevedsz kicsicsillag. pont hogy sokkal nehezebben szerezhetoek meg. a te korosztalyod sima ugy. tisztelet a kivetelnek. en azt szeretem a 35+ de inkabb 40+ ba hogy nehezen mrgszerezhetok. van kihivas szeretem a kihivasokat. kulon kedveceim a ferjesek. ok tudjak mikell egy ferfinak. azt hogy szexualis teren itt vannak ebben a korban a csucson. nem szorakoznak nem a penz szamit nekik. en is az ilyesmi korosztalyra hajtok. 24/f. kb 20eves korom ota
2017. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van aki komolyan gondolja velük. Nem ettől lesz valaki normális, vagy nem normális (egyáltalán mi az, hogy "normális"?). Nem túl érett a gondolkodásmódod.
2017. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta öreg egy 30-35 körüli nő,te kis idióta?Sok nő ilyenkor van a csúcson,külsőre és a szexualitás terén is,van aki a nőket szereti nem a kislányokat.
2017. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7,Eddig 2-3 fiatal srác írt,és mimd azt mondja,hogy csak dugják őket,komolyra nem kellenek nekik :D
2017. márc. 21. 11:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerinted egy 30-35 feletti nőt már ne szeressen senki,pusztán a kora alapján? Szégyeld magad.Meglátjuk 9-10 év múlva is így fog-e állni a szád.
2017. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Elmesélem az első randevúnktól. (Netes társkeresőn ismerkedtünk meg amúgy)

Sétáltunk egy órát a rakparton, aztán meghívtam egy igényes belvárosi helyre (nem Budapest amúgy), ahol 3-4 óra alatt megittunk 2-2 pohár bort. A két gyereke (8 és 17 évesek) a nővérénél és az unokatesóknál volt. A beülős helyen úgy a 2. órában már csókolóztunk és volt hogy az ölembe ült úgy, ahogy még azt fiatal lánytól sem láttam, pedig voltam néhánnyal már előtte. Amikor sétáltunk hazafelé (már majdnem éjfél volt, az utcák kihaltak), akkor többször is megálltunk csókolózni, ölelkezni. A város egyik kihalt főterén konkrétan megujjaztam őt. Otthon aztán egy hosszabb izzadós szex volt (nyár is volt, sokáig is csináltuk), aztán másnap reggel még egy. Utána bő 1 évig voltunk együtt. Többször mondtuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat, heti 2-3 alkalommal tudtunk találkozni és heti egy együttalvást is mindig beszerveztünk. Az utcán is járkáltunk kézenfogva, néha elmentünk programokra is. Olyan bájos, édes nő volt. Rohadtul bele voltam zúgva. (Amúgy most ezeket így leírva felidézni és nagyon jó érzés egyáltalán)


Én 24 voltam, ő kereken 40.

A SZERELMESNEK LENNI ÉS ÖRÖKRE EGYÜTT MARADNI AZ KÉT KÜLÖNBÖZŐ DOLOG. Tudom, a nők ezt nehezen értik meg. Képzeld el hogy valaki felfogja hogy a szerelem egyszer úgy is elmúlik, de a szerelmes időket attól még élvezni akarja együtt a másikkal kölcsönösen. Bakker, erről a témáról még színházi előadást is láttam.


KÉRDEZŐ, MI AZ HOGY KOMOLY A TE FEJEDBEN? Nálam az, amikor valakivel el tudom képzelni hogy közös gyerekeink legyenek és családunk, mondjuk néhány év múlva. Ez nyilvánvalóan egy 35-45 éves nő és köztem nem fog megtörténni.

Szerelmes vagyok? Igen. Hűséges vagyok, jó vele lenni, élvezek vele minden pillanatot, nem csak a szexet? Igen. Tudom hogy egyszer vége lesz? Igen.

Az a baj, hogy a legtöbb nő nem tudja elképzelni hogy úgy legyen komoly egy kapcsolat, hogy arról tudják a felek, hogy az véget fog érni előbb-utóbb (akár évek múlva).

26/F

2017. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!