Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell várni a szexxel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell várni a szexxel hogy tudjam a férfi tényleg Velem akar lenni és hogy ne is legyek ribi amiert hamar lefekszunk?

Figyelt kérdés
34 éves férfi, én 27 éves nő. két hete randizgatunk. Én nem akarom elkapkodni de elveszíteni sem ha sokat várnék.
2019. dec. 30. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
27 évesen felnőhetnél már végre.
2019. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira nem ettől függ. A párjaimmal mindig hosszasan randiztunk mire történt vmi. De nem azért, hogy ne gondoljon rosszat rólam egyszerűen akkor éreztem, hogy itt az ideje. A férjem meg messzire lakott tőlem, így ott aludt meg is történt el is vett...
2019. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiekkel mennyi idő után feküdtél le? Melyiknél voltál ribi?
2019. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig két hetet vártam vagy 1 hónapot..
2019. dec. 30. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
27 évesként tudhatnád, hogy ebből nem lehet ezt megtudni. Annyit max hogy eldob-e a szex után, de ezt kb 2 hét alatt meg lehet tudni hogy mennyire normális valaki. 2 hét teljesen jó idő erre. Ribi max akkor lennél ha első nap széttennéd a lábad...
2019. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy ezen múlna, hogy rbinek gondol. Akkor feküdj le vele, amikor úgy érzed! 27-34 évesen azért ez már nem olyan nagy csoda. Huszonévesen még mindenki olyan hebrencs, joggal tartogatja maát egy nő. De felnőttként már szinte mindegy is!
2019. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan egy hónap,négy randi minden szombaton,háromtól hatig,nyilvános helyen persze.

Ha ötödik randit is szeretne veled,akkor nem fog ribinek tartani.

Remélem segítettem.

2019. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. 5. Randi lesz,.heti kétszer találkozunk...
2019. dec. 30. 21:46
 9/12 peca1000 ***** válasza:
27%

Essél túl vele az első szexxel, mert 2 hét után nem igazán vár egy férfi.


Utána kiderül, hogy arra kellettél e neki, vagy sem.


Ha "nemes vad" vagy, akkor akár 3 hónapig vagy tovább is képes várni, és szex után ejteni, ha csak arra kellenél.


Közben másokkal is hetyeg, :)

2019. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ó hidd el nem ezen múlik. 1 hónap után is otthagyhat


Ez pedig, hogy a pasik ribinek néznek ezt ti találtátok ki

2019. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!