Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar ismerkedni egy normális férfi sem?

Figyelt kérdés
Velem mindig csak ilyen önimádó, tükör előtt vagy félmeztelenül pózoló, állandóan Facebbokon posztoló pasik akarnak ismerkedni. De én az ilyenektől rosszul vagyok. Nekem a 10 éves regisztrációm alatt van 40 képem, nem hogy mindennap posztoljak valamit. Meg az is rohadtul irritáló mikor egy csomó olyan nőt követnek be, vagy olyanok az ismerősei, akik minden testrészüket kiteszik. Pedig én tök normális képet teszek ki magamról, csinosan öltözködöm, de nem mutatok semmit. Továbbá csak képeket teszek ki magamról, nem osztok meg mindenféle idézetet sem.
2019. dec. 10. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Privát-áradat 3...2...1...
2019. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

> Nekem a 10 éves regisztrációm alatt van 40 képem, nem hogy mindennap posztoljak valamit.

Nekem meg ugyanennyi idő alatt 0. Na, bumm. Hozzám képest még te is egy exhibicionista alak vagy.

2019. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha szép helyen járok azt szeretem megosztani képen. Meg azt is ha csinosan felöltözöm valamikor. De akkor se több száz meg ezer képem van.
2019. dec. 10. 11:42
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert a normális férfit nem érdekel a közösségi média.
2019. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
A négyesnél a jó válasz.
2019. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Velem sem akar normális nő ismerkedni, viszont nekem is majdnem 10 év alatt sikerült feltölteni facebookra vagy 3-4 képet. Mostanában nagyon néha mutatok új képet, amin látszik hogy már nem kiscsikó vagyok. Elegáns képet nem teszek fel, a Facebook nem az a felület ahol értékelik a kultúrát.🙂


Hány éves vagy kedves kérdéskiíró?

2019. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem rakok ki új képet, mert az üzenőfalon egyből megjelenik ilyen óriási nagy képben, hogy megváltoztattam a profilképem.

Azt sem akarom, hogy lájkolják.

Nem tetszem magamnak, bár sokak szerint nem vagyok rosszképű.

Ezért jelenleg egy 8 éves képem van kint. Ha valaki rákattint talán azt gondolhatja, hogy ez az ember meghalt, mert 8 éve nem frissített. :D

2019. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én fent se vagyok facebookon.
2019. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ott kezdődik a probléma, hogy nincs is szinte normális férfi a mai világban. Ahhoz hogy kapcsolatba kerülj valakivel szerintem nagyon sok mindent le kell nyelni és megalkuvóvá kell válni hogy működjön az együttélés.
2019. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom egy átlagos, dolgozó férfi úgyse ragadná meg a fantáziádat, az meg már túl normális.
2019. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!