Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányt akit szeretek felvetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányt akit szeretek felvették az egyetemre, engem nem, mit tehetek, hogy megtartsam? Még nem járunk.

Figyelt kérdés
Attól félek meg fog ismerkedni más fiúkkal és a közös élmények miatt ők lépéselőnyben lesznek, én max jövőre csatlakozhatok de osztálytársa már sose leszek. Mit tehetek hogy ne veszítsem el? Közel van a szeptember és nagy lesz a távolság.
2010. júl. 20. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne hozzászólni, nem csak a háttérből stírölni. Van 1 hónapod + 1.5 heted a suliig.
2010. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze most. Bár a távolság akkor is gáz:S
2010. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól még hogy egyetemen lesz haza fog menni néha hétvégén vagy nemtom, de ha nem is akkor pedig használd ki a maradék idődet és tegyél meg minden tőled telhetőt hogy összejöjj vele és hogy megszeressen.
2010. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

már haladunk, de a kenyeret sem lehet 1500 fokon 20 másodpercig sütni, meg kell várni azt a 30 percet 220-on.


sajnos ha nagyon erőszakos vagyok szerintem fordítva sül el a dolog úgyhogy nem gyorsíthatok. legközelebb jövőhéten találkozunk

2010. júl. 20. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtuk, hogy teperd le. Amikor csak lehet, próbálj vele együtt lenni, hívogasd el, stb.
2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Közzétették már a felvételi ponthatárokat?

Nahát,nem is tudtam

2010. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
esetleg ha összejöttök, vállalhatnál munkát abban a városban, ahol ő tanulni fog. így együtt lehettek és megalapozhatod a majdani felsőoktatásban eltöltött éveidet :)
2010. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy felvették téged meg nem? 22-én lesznek meg a ponthatárok, ennyire azért ne legyél pesszimista :)
2010. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek fel, akkor pedig még mindig jelentkezhetsz a megmaradt képzésekre. Pl felsőfokó okj-re. Szerintem jobb is, mint otthon lenni egy évig és a közelében is maradhatsz.

Csak jó két évest válassz, akkor még plusz pontként is beszámíthatják az egyetemre.

2010. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán tudod, de említést érdemel: jó megbarátkozni a gondolattal, hogy épp úgy választ, ahogy te. A saját feje/szíve után megy ő is. Alapjában véve nem vagy befolyással rá. Ideig-óráig manipulálhatod, de az rövidesen biztos kudarc, jó az ilyesmit kerülni kb lepra szinten. Csak legyél aki vagy, a természetességnél nincs "több", vagy ami "több", az akkor ténylegesen nincs. Bízd rá, elvégre már csak neki kell döntenie. Teendő összesen annyi van, hogy elviselhető mennyiségű alkalmat garantálsz neki erre :)
2010. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!