Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? Megtartsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Megtartsam?

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt párommal. Szüleim ellenzik a kapcsolatot a korkülönbség miatt. Én 22 vagyok ő 36. Teherbe estem. Én nem szeretném megtartani, de ő igen. Hogy mondjam meg a szüleimnek. Meg egyáltalán jó ötlet ez?
2010. ápr. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, Te hogyan érzed... Ezt kell mondjam. Mit mondd a belső hang? Próbáld meghallani.. Ha azt súgja, nem Ő az igazi és nem leszel mellette boldog.. akkor ne vegyél ekkora felelősséget a nyakadba és ne kösd le magad olyan pasi mellett, aki nem a megfelelő.

Ami biztos, csak a pasi miatt ne tartsd meg! És a szüleidtől is próbálj eltekinteni. TE mit akarsz?

2010. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korkülönbség sokszor semmit sem jelent. Tapasztalatból tudom, nekem 8 évvel idősebb a párom, és közel 5 éve vagyunk együtt.

Azt, hogy terhes vagy és megtartsd-e ne mástól kérdezd. Ezt neked kell tudnod. Neked kell érezned készen állsz-e rá, valóban ő-e az a férfi, akit a gyermeked apjának akarsz. Senki nem válaszolhatja meg ezeket rajtad kívül. És a döntésnél próbáld azt is figyelmen kívül hagyni, hogy a párod mennyire szeretné.

Kívánom a legjobbakat!

20L

2010. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele, hogy, ha a pasi esetleg egyszer eltűnne az èletedből, akkor tudnàd-e egyedül gondozni, eltartani a kicsit? Gyermeket soha ne egy pasinak, hanem magadnak szülj. Annyi ilyet làttam màr, hogy a "szerelmes" fèrfi fűt- fàt ígèrt,

majd egyszercsak lelèpett, a lànynak meg csak a gyerektartàst hagyta. Szóval neked kell akarnod, mindegy mit mondanak màsok.

2010. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!