Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül, szép csendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül, szép csendesen például a hivatásodnak élve jobb lenni mint "családdal és barátokkal" körülvéve?

Figyelt kérdés
Mindenki panaszkodik a karácsonyra, a lehetetlen rokoni kapcsolatokra, a torzsalkodásokra, a barátok meg értésére ás árulásaira.
2020. jan. 1. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*a barátok meg nem értésére és árulásaira
2020. jan. 1. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Amondó vagyok, hogy igen. Nem volt karácsonyi feelingem. Napsütés, 12 fok, hó sehol. Összeült a család, de faterom 24-én dolgozott, így nem volt ki a létszám sem, egyik tesómékhoz is csak 25-én mentünk át. Utólag megkaptam anyámtól, hogy miért léptem le haza már este 21-kor, mikor Szenteste van? Mondom, dolgom van. Introvertált emberként eleve nem komálom a ricsajt, hosszas vendégségeskedést, a small talkot. Ebben az évben több emberben is csalódtam, akik mellett kiálltam, amikor jól esett nekik, de visszafelé már nem jött ez, szóval rostálok idénre. Kiszórom, akiket ki kell. Még szerencse, hogy azért 2019. év vége hozott egy szerelmet is. Itt dorombol a mellkasomon. Nem, nem macska. 😎
2020. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez típusfüggő. Én inkább egyedül.
2020. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig egyedülálló voltam/vagyok, így az egyedüliséget totál ismerem. Néha azonban rám jön ez a "jó lenne, ha lenne végre mellettem valaki" érzés, és kipróbálni milyen is a közös program.

De félek is ettől, mert látom, hogy a családok, párok nagy része csak egy álarc mögötti életet élnek. /F/

2020. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem üti egymást a hivatás meg a sok kedves ember körülöttem.
2020. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából szeretek családdal lenni, csak a szokásos kérdéseket utálom. Mikor lesz már párod, ha éppen van akkor mikor lesz az esküvő, régi exekről kérdeznek akiket próbálok elfelejteni, mikor mondok fel és találok új munkát, hogy megy a meló, stb.


Szinte lehetetlen egy érdekes témába mélyebben belemenni, mert mindenki beszél mindenkivel, megy a small talk, hangzavar van, stb...


Igazából most annak örültem volna a legjobban ha lett volna párom és csak kettesben elutaztunk volna valahova, vagy akár itthon filmezni a takaró alatt. De kicsit több mint egy hónappal karácsony előtt úgy alakult hogy nincs, szóval ja... /F/

2020. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!