Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamon uralkodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamon uralkodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyira gáz majd 28évesen úgy viselkedek mint egy 10éves. Van egy új munkatárs, nem rég jött a céghez dolgozni. Nagyon megtetszett, és én is neki, viszont a munkahely miatt nem lehet köztünk semmi. A karácsony szent estéjét végig leveleztük . Tényleg nagyon bejön, és annyira hülye vagyok hogy minden nap rá írok. Aranyos mert válaszol, ha épp nincs ideje akkor ír hogy ne haragudjak. Már már lassan én érzem kellemetlennek mint, ha rá akaszkodnék ... Ő nem szokott rám írni. Hogyan tudnék saját magamon uralkodni, hogy ne írjak. Nem,nem kéretni akarom magam, csak szégyelem, hogy ilyen vagyok. L

2020. jan. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Milyen phasz munkahelyen vagy te, hogy így beleavatkozik a magánéletedbe? Ha az időddel is így szórakoznak, mint ezzel, a helyedben az elsők között lenne a teendőim között egy felmondólevél megfogalmazása.
2020. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Foglald el magad valamivel, tereld el róla a figyelmed.
2020. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld akkor is, amikor megteszed, ne csak utólag. Főleg, hogy ő csak udvariassági köröket fut, ha tisztáztátok, hogy nem lehet köztetek semmi.
2020. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gond,hogy egy munkahelyen dolgoztok. Munkán kívül simán találkozhattok, és nem kell beavatni a kollégákat sem.

Viszont az tényleg jó lenne ha nem írnál folyamatosan Rá. Nem pont azért mert nő vagy, egyszeráen azért, mert meg kell értened,hogy foglalt lehet Ő is, és nem rabolhatod el az összes idejét.

Én a helyedben biztos,hogy várnék most amíg Ő Rád ír, és azt a tempót vedd fel a levelezésnél amit ez idő alatt Te is elvárhattál Tőle.


Szerintem ne halogassátok a találkozást, beszélgessetek, ismerkedjetek inkább személyesen.Szóban kevésbé lesztek félreérthetőek, mert számomra még az se törvényszerű,hogy Ő többet szeretne Tőled mint egy jó kollégális kapcsolat.

Karácsonykor egyedül volt, ideje volt és leveleztetek, ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2020. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem szokott rádírni, mivel nem tud mikor, mert mire írna, beelőzöd. Most már mindegy, megszokta, de jobb lenne ha elkezdenél valaki mással barátilag/barátnőileg levelezni hogy lekössön, de azért ne felejtsd el őt! A munkahely meg hogyhogy előírja hogy nem lehet köztetek semmi? Mi ez ennyire fontos hely?
2020. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!