Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok uralkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok uralkodni magamon?

Figyelt kérdés

Itthon maradok a héten, h tanuljak egy vizsgára. Nincs senki itthon rajtam kívül délelőttönként és nem tudok a koncentrálásra tanulni, mert egyfolytában csak kielégíteném magam.


F



2013. máj. 6. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:
felcseréltem a szavakat! a helyes: nem tudok koncentrálni a tanulásra! :d
2013. máj. 6. 09:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah én is néztem hogy te a koncentrálásra tanulsz.:D Hát ez azért van mert feszült vagy. Gondolom izgulsz a vizsga miatt. Hallgass megnyugtató zenéket és ne gondolj a szexre.:D
2013. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ment a zöld kéz! :)


Ja, kicsit stresszes vagyok...és valamilyen szinten még mindig 1 14 éves szintjén vagyok. Már mint...ha nincsenek itthon, egyből magamhoz nyúlok (mivel nincs barátnőm). :D

2013. máj. 6. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok, csak lányban:D

Az a baj, hogy stresszelsz, ráadásul figyelemzavarod is van, ahogy elnézem..Vigyél be egy vagy két tábla csokit, és azt rágcsál, azzal eltereled a figyelmed.

Adott esetben ez a dolog, szerintem nálad csak pótcselekvés:)


22L

2013. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi 1 éve érettségi előtt én is így voltam.(azért nem írom a vizsgát mert most lesz az 1. komolyabb vizsgaidőszakom és még nem vagyok benne)Nah, mindig mikor rám jött kiveretem és így gyorsabban ment a tanulás is.Igaz elbaxtam jópár percet míg ezt csináltam,de aztán legalább a 3-ik "verés" után már nem kellett,és nem is gondoltam rá.Amúgy stressz levezetés :D
2013. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tanulok én, tanulok...mellettem egy doboz Toffifee, úgyhogy a csoki tényleg beválik. :D Megoldok egy feladatot, jól megy na és akkor egy kis jutalomként magamhoz nyúlok...azzal meg több idő megy el olykor, mint a feladat megoldásával. :D Aztán találok valamit neten, vagy itt keresgélek...és már el is ment a délelőtt.

2013. máj. 8. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?:)
2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!