Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nagyon szép nők egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Van kb 5 nagyon nagyon vonzó nő, akikkel egy iskolába jártam. Az összes szingli!

Az átlag Julcsikat meg elveszik és szülnek...

Ti értitek ezt?


2020. jan. 1. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Lehet az átlag Julcsikán több sütnivalója van, mint az 5 nagyon vonzó nőnek együttvéve?
2020. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van aki jogász, tanár, pénzügyis. Nem mindenki hülye, aki szép!!
2020. jan. 1. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Magas elvárások.

Nem merik őket megközelíteni a férfiak, félve az elutasítástól.

Karrier.

Hasonlo külsejű ferfit keresnek.

Túl nagy az egojuk és gazdag férfit akarnak.


Átlag Julicsnak meg bárki jó.

2020. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Az átlag Julcsikat kik veszik el? Milyen férfiak? És vajon mit vállalnak be házasság címszó alatt? Kis alárendeltség itt, kis házicselédség ott...? 🤔
2020. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Mert belül üresek.


Mert csak a külsejüket tanulták meg fejleszteni, a belsőt nem, ezáltal alkalmatlanok egy kapcsolatra.


Szexben dettó, azt hiszik elég, hogy jól néznek ki.


Szerencsételenek


A hercegre várnak


Irreális elvárások


Nincs szerencséjük


stbstbstb

2020. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Mi az átlag Julcsi előnye a megközelíthetetlen, magas elvárásokkal rendelkező bombázókhoz képest?

-Házias, jó anya lesz belőle és önmagamért szeret. Ha csak 7 végén moziba tudunk elmenni és nem egy 5 csillagos méregdrága wellnesre, annak is örül. Odaadó az ágyban lehet vele sokmindenről beszélgetni stb.

-A bombázóknál mindez nincs meg (a nagy részüknél)de elvárásaik vannak... nem kicsik.


Tehát átlag Julcsival a szex után azon gondolkozom, hogy ha nálam alszik reggelivel lepem meg

-A bombázóval pedig letudjuk a szexet és azon gondolkodom, hogy minél hamarabb hazamenjek tőle vagy hazaküldjem.

2020. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én szép/vonzó vagyok és egyátalán nem vagyok üres belül. Nagyon figyelek a belsőmre, arra hogy jól legyek, mert onnan árad az igazi szépség.

Szexben is aktív vagyok, nem csak várom a sült galambot.

Nem kell egyből arra gondolni hogy aki szép, az hülye és egy nagy nulla belül.. van hogy csak így alakul.

2020. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Az átlagos külsőből hogy következik, hogy odaadó az ágyban?
2020. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem voltam nagyon szép nő, de 20-on évesen csinos lányként volt, hogy hosszabb ideig egyedül voltam. Igen, válogattam, mert nem volt sürgős, hogy összeálljak akárkivel. Ellenben az osztály egyik legcsúnyább lánya 22 évesen férjhez ment, mert örült, hogy elvette valaki. A nagyon szép barátnőm elvált, és a környezetéből rengeteg pasi próbált meg lecsapni rá, de ő 1,5 évig egyedül volt, míg meg nem találta a megfelelő párt.
2020. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem fontos nekik, hogy kapcsolatban legyenek, megvannak férfi nélkül is.
2020. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!