Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szemében gáz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében gáz pasi vagyok ha egy mosodában dolgozom?

Figyelt kérdés

F/29

nem fizet olyan jól, megélni elég a fizu.


2020. jan. 2. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért ott dolgozol?
2020. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Szerinted tele a világ sikeres nőkkel?

2020. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Miért elég neked a nem sok, de meglehet élni belőle kategória fizetés? Én dolgoztam már éjszakai árufeltöltőnek a tescoban nettó 90ezer forintot kaptam.

Nem gáz, ha nincs melód és kell a zs aztán addig ezt csinálod ameddig nem találsz jobat, de válts. Itt most nem arról van szó, hogy több leszel, csak a saját boldogulásod most fontosabb, minthogy mit gondolnak mások éppen. Magad miatt csináld amit csinálsz.

2020. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*jobbat
2020. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert nincs szakmám, gyógyuló alkoholbeteg vagyok.


Persze a nőknek elvileg a belső értékek a fontosak..


Csak mikor meghallják a munkám, véletlenül "abbamarad" az ismerkedés.

2020. jan. 2. 09:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te hetente máshol dolgozol...
2020. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
próbálom keresni a jobb lehetőségeket. már ez is baj?
2020. jan. 2. 10:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is dolgoztam mosodában, szerettem. Volt időm mellette másra, a számomra fontos dolgokra. A partnerkapcsolat keresése akkoriban nem tartozott az aktuális kihívások közé.


Ha zavar, hogy abbamarad az ismerkedés, mihelyst a nők megtudják, hogy mosodában dolgozol, akkor kezd rögtön evvel az infóval, hogy ne pocsékoljátok egymás idejét.


Az viszont, hogy gyógyulsz, az nagyon klassz!

2020. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az Wobbles?
2020. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akit ez zavar az egy felszínes bunkó. Nem érdemes ilyenre pazarolni az idődet. Akinek szimpi vagy és van esze, normális, annak ez nem lehet gond. A mosoda egy tisztességes munkahely, nem közmunka, és tuti a szalagmunkánál is jobb...
2020. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!