Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos lánynak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lánynak, milyen pasi “jár”? Kiknél van esélye?

Figyelt kérdés

Egy széparcúnak mondott, vékony, egyetemista lánynak, milyen fiúknál/férfiaknál van esélye ha komoly kapcsolatot keres?

Túl sokat várna el azzal hogy legyen nála magasabb, dolgozzon és ne úgy nézzen ki, mint aki sosem törődött magával?


2019. dec. 30. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem sok ez az elvárás. De ha nem találsz, akkor nem jó körökben forogsz...


budapesti férfi

2019. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem magas de miért kell dolgoznia, egyetemista miért nem jó?



Egyébként egy szép arcúnak mondott, vékony egyetemista lánynak annyi udvarlója van hogy nagyon kétlem, hogy ilyen kérdésekre szorul.

2019. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinél lehet esélyed, de jó körökben kell mozognod.
2019. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

HA, elmegy egy fodrászhoz, sminkeshez, odafigyel az öltözködésére, akkor egy "széparcúnak mondott, vékony, egyetemista lánynak" komoly, FÉRFI partnere is lehet.

Megcsinálhatja a szerencséjét.

2019. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem vársz el túl sokat, sőt... Inkább azt mondanám, hogy ha ennyire helyezed a kapcsolat alapjait, egy idióta vagy. Ennyiből nem lesz használható kapcsolatod, csak egy majomcirkusz. Várj el több, kevésbé felszínes dolgot, a saját értékedben, mert ez így egy üres szar és erre két héten belül rá fogsz jönni a kapcsolatban. Kivéve ha te is egy üres szar vagy.
2019. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Pontosan én járok neked. Főzni tudsz? Szexelni szeretsz?
2019. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Megtudnád indokolni, hogy miért dolgozzon egy pasi? Persze ne legyen naplopó, de ha ugyanúgy egyetemre jár, mint te akkor már nem is jó?
2019. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nálam 3-5 évvel idősebb férfit keresek és akkor örülnék ha a párom már dolgozna (hiszen csak nem csúszik ennyit egyetemen, kivétel az orvosi)

Sminkelni nem szoktam magam, úgy gondolom hogy amiatt mert van egy pár hiba az arcomon nem kell levakolnom. Szempillaspirált, rúzst szoktam használni, annyira meg nem vagyok gazdag, hogy sminkeshez járjak😄

2019. dec. 30. 12:19
 9/20 A kérdező kommentje:
#2es meglepődnél, hogy mennyien nem akarlak kapcsolatot, csak “barátság extrákkal” és társait. (Több barátnőm is így van vele, fiú barátok is szokták mondani, hogy egy-két “idióta haverjuk” van csak, aki kapcsolatot akar)
2019. dec. 30. 12:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

10: én is ezt tapasztaltam. Ezekkel az okádék szutykokkal Dunát lehetne rekeszteni. Normálisat találni a 20-as korosztályban, aki nem ilyen, de nem is egy sérült, reménytelen ember, majdhogynem lehetetlen.


Amúgy kitartást és tényleg, jobban teszed, ha elvársz többet...

2019. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!