Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves pasik tudják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves pasik tudják, hogy mitől van felfázása a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés

A felfázást többnyire szexuális aktus közben lehet elkapni. Most szilveszterkor voltunk együtt legutóbb, és azóta alhasi fájdalmaim vannak, illetve ma jelentkeztek a felfázás tünetei hidegrázással.

Nem említettem a barátomnak, csak annyit, hogy ma nem vagyok jól és nem tudunk találkozni.

Kíváncsi vagyok, mennyire tájèkozottak ezen a téren.



2020. jan. 3. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudják. Legalábbis maguktól nem jut eszükbe, hogy a csajok érzékenyek ilyen téren. Említsd meg neki.
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Háát, akkor én lehet, hogy rosszul tudom a dolgokat. Eddig úgy tudtam, hogy a felfázástól lehet fájdalmasabb a szex és ellehet rengeteg dologtól kapni. Meg azt. hogy pl. hólyaghurut lehet szex miatt.
2020. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Azért, ha rendben van a higénia és nem váltogatja a lukakat, erre nincs esély.

Ez kb ugyanaz a szint, mint hogy elölről hátra fele töröld WC használat után...

2020. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem, a felfázás az húgyúti betegség, és hidegtől lehet elkapni.

Valószínűleg méhgyulladásod van és igen, a barátodtól kaptad.

A családból hozzuk az intim higiéniát, és én védőnő fiánál is (38 éves) tapasztaltam teljes analfabetizmust ezzel kapcsolatban.

2020. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ilyen formában nem igaz. Nem elkapod. Arról van szó, hogy a hüvelyben, végbélben egyébként is megtalálható baktériumok szex közben bekerülnek a húgycsőbe. Ehhez egyébként egyáltalán nem muszály szexelni de növeli az esélyét. Simán elképzelhető, hogy semmi köze nincs a szexuális aktushoz, télen sokkal valószínűbb a valóban hideg miatt való felfázás.
2020. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs a szexhez. Én szűz koromban voltam leggyakrabban felfázva, mert nem öltöztem fel rendesen télen.


Persze szex közben is át lehet vinni bacikat a húgycsőbe, de határozottan nem csak szexuális úton lehet elkapni.

2020. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jeges fāszt rakott beled?
2020. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekkorodban elfelejtettek tájékoztatni néhány alap dologról.


Keresd fel az egyik szülődet, vagy ha mész a háziorvosodhoz, mond meg, hogy lennének kérdéseid,

2020. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Na ilyet sem hallottam még hogy a felfázás az szexuális úton terjedő betegség XD egy kis felvilágosítás nem ártana
2020. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

A félreértések elkerülése végett tisztázzuk a dolgokat. Ahogy írták előttem, a hüvelyben, végbélben egyébként is megtalálható baktériumok szex közben bekerülnek a húgycsőbe.

Vagy simán felfázás okozza.

Mindkét esetben ugyanaz játszódik le: túl sok baci kerül a húgycsőbe/petefészekbe. Az első esetben valóban sok, amivel már nem bír el az egyébként egészséges immunrendszer, a második esetben a felfázás okozta immunrendszer-gyengüléshez mérten túl sok.

2020. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!