Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak akik néha ajándékot vásárolnak a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés

Nem a Sugar Baby-Sugar Daddy kapcsolatròl van szò.

Nèha ajàndèkot vàsàrol számára, a szürke hétköznapokon vesz egy szál virágot vagy valami apróságot. Ha egy cipőboltban vannak-e barátnőivel és szeretne vásárolni egy pár új cipőt a nő akkor felajánlja úriemberként, hogy megveszi ajándékba. Nem pedig a bolt előtt várja meg a padon, hogy még véletlenül se nyúljon a pénztárcájába. Külön kaszán élő felnőtt emberek kapcsolata ahol a férfi időnként költ a társára ( ez lehet kölcsönös is).


2017. márc. 3. 22:14
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
* ha egy cipőboltban bemegy a barátnőjével és megtetszik egy pár cipőt nőnek felajánlja hogy megveszi
2017. márc. 3. 22:16
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
A barátom ma rendezett kb jelenetet, hogy ő akarja a Libriben kifizetni a könyvet, amit kinéztem magamnak. Nyilván nem hagytam neki, de nagyon jól esett :)
2017. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tiszta káosz ez a helyesírás ellenőrző :(
2017. márc. 3. 22:17
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
A liberalizmus gondoskodik arról, hogy minden épelméjű férfi egyedből kihaljon az ilyen jellegű figyelmesség és kedvesség. Generalizálva mondhatjuk, hogy ok és okozat.
2017. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Páron ilyen :) Gyakran lep meg csak úgy csokival, de egyszer egy ruhát vett meg nekem, amit kinéztem magamnak, de nem volt nálam elég pénz (mivel magának akart pólókat venni eredetileg, én csak elkísértem). De ez kölcsönös, én is viszek neki sokszor péksütit, vagy veszek pár üveggel a kedvenc söréből, meg ami épp jön :)
2017. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos az én párom be se jön egy boltba és kifizetni sem szeretné, inkább a padon megvár előtte. Ajándékozni nem szokott kivéve ha már olyan a helyzet közöttünk hogy szakítani akarok. Apró figyelmeségek is alig vannak. Közben én mindig vásárolok alkalmakra számára és a húgának is( névnapra vagy ha külföldről jövök hozok valamilyen ékszert neki). Azt láttom hogy mások drága dolgokat kapnak, wellnessbe viszik a párjuk, nyaralás.
2017. márc. 3. 22:30
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
A virág oké, de cipő? Hülyére röhögném magam, ha cipőcskét akarna nekem venni a pasim. Felnőtt ember vagyok, nem kell "kifizetni" helyettem dolgokat. Ha meg akar lepni valami aprósággal, csoki, ilyesmi, hajrá, de fizetni helyettem... úgy érezném magam, mint egy háziállat.
2017. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Nézz utána a szeretetnyelveknek. Nem mindenki fejezi ki ajándékokkal a szeretetét. Van, akinek sokkal fontosabb az érintés, a szavak, szívességek. Ha más módon tudtodra hozza az érzelmeit, akkor ne kattogj ezen, mert csak mérgezed vele a kapcsolatotokat.

Ellenben ha más téren sem érzed, hogy figyel rád, törödik veled, akkor lehet, hogy komolyabb a probléma. De ehhez tényleg ülj le vele beszélgetni, mert tényleg lehet, hogy csak más a szeretetnyelvetek.

2017. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Én gyakran vásárolok ajándékot, de csak néha van barátnőm :(

30/f

2017. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Asszony a hétvégén a barátnőivel van így ma megajándékoztam magam a battlefield 1-el :D
2017. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!