Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, legkésőbb hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, legkésőbb hány évesen vállalnátok be egy gyereket?

Figyelt kérdés
Ha még nincsen.

2020. jan. 3. 19:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 35 a határ. Bár már van gyerekem, ha akarnék még egyet az 35 előtt jönne, ha jönne.
2020. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
Soha.
2020. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
30 és 34 évesen szültem.39 vagyok, késett pár napot és frászt kaptam. Fiatalabbnak nézek ki, de akkor is öregnek érézném, hogy 40 évesen szüljek.
2020. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Fiatalon sem kevésbé kockázatos, csak azért tűnik később kockázatosabbnak, mert az ilyen szűréseket nem fiatal nőknél végzik.
2020. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 34, de már 35 vagyok és sajnos soha nem voltam gyerekparti. Remeltem ez idovel megvaltozik, de sajnos nem így lett. Azért meg nem szülök, hogy másoknak megfeleljek. Szép életem van, sokat utazok, majd ha unatkozni fogok hozok egy kutyust a menhelyről.
2020. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem miért fél tőle mindenki, régen 20 évesen többet is és nagyon sokan felnőttek pedig ennyi pénzük se volt, se ilyen körülmények se semmi szinte! Amúgy is szerintem 25-30 kb az ideális a mai világban, aki 40 évekről beszélt mire a gyerek végez a tanulmányokkal közel 70 évesek lesztek, unokákat többen meg sem élitek vagy alig, erre nem gondoltok?
2020. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
#16 Meg is lehet nézni mekkora katasztrófa lett az életük kb minden szempontból, főleg lelkileg. Ég és föld a különbség minden tekintetben azok között a gyerekek között akiket felelősségteljesen, tervezetten, felkészülve, megfelelő motiváció miatt vállaltak és azok között akiket gyakorlatilag a világra szartak hogy "majd csak nem hal éhen meg amúgy is gyerek az kell, ez a szokás".
2020. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

"aki 40 évekről beszélt mire a gyerek végez a tanulmányokkal közel 70 évesek lesztek, unokákat többen meg sem élitek vagy alig, erre nem gondoltok?"


Egyik kolléganőm pont ilyen késői gyerek, remek a kapcsolata a szüleivel, van unoka is. Anyai nagyanyám meg fiatalon lett anya, de anyának és nagyszülőnek is rossz. Mellesleg 4 nagyszülőmből 3 megélte a 80-at, aki nem, azt meg munkahelyi ártalom vitte el korábban.


Senkinek semmi köze ahhoz, ha valakinek később jön össze, akár egy megfelelő párkapcsolat, akár egészségügyi okból, lombikkal. És akinek fiatalon jön össze, annak is csődbe mehet a házassága, kapcsolata, aztán a gyerek nőhet fel csonka családban.

2020. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nőknél 25 év az ideális mindenféle szempontbol.Férfiaknál szintén érettségtől függően 25-28 - 30.Aki addigra nem érik meg akár férfi akár nő az alkalmatlan-saját maga is egy selejt-.
2020. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%
Minimum 4 gyereket terveztünk mindig is, én 30 után nem akartam szülni. Úgy alakult, hogy az elsőre majdnem 6 évet vártunk, így 32 voltam, mikor a negyedik megfogant. Most vagyok 34, kacérkodunk még egy gyermek gondolatával, de engem zavar a korom. Szeretnék nagymama lenni.
2020. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!