Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szeretnél egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szeretnél egy lányt, ha már több mint 10 férfival volt együtt 23 évesen?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
A szeretetet nem tudnám irányítani maximum bizalmatlanabb lennék, kicsit aggódnék azért hogy erkölcsileg ez hova vezet és ámblokk nem örülnék neki. Attól még szerethetem, csak fájna...
2020. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem ez nem befolyásolna semmiben.
2020. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Mivel volt miből válogatni, engem zavart az ilyesmi. Az az én szememben már egy értéktelenebb árucikk, hiszen már annyi mindenki felpróbàlta.

az olyan férfiak mondják az hogy áááá, nem baj az, akinek nem jut nő, tehát nincs választásuk. Az ilyen pasiknak az ilyen is jó, csak legyen valami.

azért én is meghúztam őket, de komolyra nem kellett sosem.

2020. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Számít hogy olyan bombanő-e aki nem győz naponta tucatnyi embert lekoptatni és ezért olykor elgyengül... vagy egy ”se hús se hal - meg sem fordulok utána“ nő aki tudja hogy nem ő a királylány a placcon de ezekkel a számokkal bizonyítani szeretne a barinőknek. (Most nagyjából végleteket mondtam mielőtt jönne a ”férfiaknak is csak bombanő jó” szöveg)
2020. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
értéktelenebb árucikk? :D Ha nem árulja el , akkor sose tudod meg mennyi pasival volt együtt ... fu van baj veled.
2020. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én még nem voltam nővel, ezért kimerem jelenteni, hogy nem örülnék neki, mert nem ugyanolyan az értékrendünk. Egyszerűen nem illenének össze, akarmilyen jól néz ki, és jó fej, nem jönnék össze vele.
2020. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Kezd sok lenni, de igazából azt hazudik, amit akar.
2020. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Hu kedves kérdező, kár volt kitenni ezt a kérdést. amikor ezen az oldalon minden második pasi olyanokat kérdez hogy gáz-e hogy 30 évesen még szűzek ... már egyből nem értékes az az ember aki lefeküdt már pár pasival .... Ne aggódj, a szerelmet nem lehet ezzel befolyásolni
2020. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Ez durva. 23 évesen max 2-3 férfi.
2020. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!