Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb hibád egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy belementem.
2020. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akartam látni azt, ami nyilvánvaló volt.
2020. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Van egy nagyon jó tökéletes kapcsolatom, amiből csak az hiányzik, hogy szanaszét kefélhessek idegen csajokat.


Szóval talán az, hogy monogám párt választottam úgy, hogy én nem vagyok az? Ez lehet hiba?

2020. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan az mint #2, na meg hogy megettem a beetető időszak reklámját, beleéltem magam, nem álltam ellen a hibáztatásának így magamat hibáztattam, pedig nem tehettem róla semmit, ők alakították úgy ahogy. Na meg sok volt kedvesség, megértés, segítőkészség, bizalom.
2020. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog, nem tudom eldönteni, melyik nagyobb hülyeség.

1. Azt hittem, hogy ha én azt érzem, hogy nagyon szeretem, és ő velem van, akkor ő ugyanezt a szerelmet érzi.

2. Azt hittem, hogy a szerelem a legfontosabb, és ha szeretjük egymást, akkor mindent meg tudunk oldani, más nem számít.

2020. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajszálpintosan mint a 2#


Ignoráltam a teljesen egyértelmű jeleket, melyeket tálcán kínált az élet....

2020. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem bele magamat megfelelően a kapcsolatba, kevés közös élményünk volt, nem adtam neki annyi szeretet, törődést amennyit megérdemelt volna.
2020. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem léptem ki időben, és iszonyúan kifordultam magamból miatta. Így tizenpár év után csak fogom a fejem, hogy hogy voltam képes ilyen idiótán viselkedni, csak hogy megtartsam, és hogy hagyhattam, hogy ilyen megalázón viselkedjen velem.

Mentségemre legyen mondva, az első igazi szerelmem volt, azt hittem, nem élem túl, ha szakítunk :D életem legjobb döntése volt a szakítás, mikor végül rávettem magam, de sokkal hamarabb kellett volna.

2020. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hogy hagytam magam elnyomni, és nem adtam hangot az elégedettlenségemnek, rosszul kommunikáltam.

Hogy feláldoztam szinte mindent érte: magamat, hobbikat, barátokat, stb., ezzel egy nagy csomó élménytől fosztottam meg magam.

Hogy belekényelmesedtem és hagytam ellaposodni.

2020. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!