Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket izgatja, ha a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket izgatja, ha a párjuk vagy legalábbis a kiszemeltjük megaláz más férfiakat, hogy ezáltal fejezze ki a dominanciáját?

Figyelt kérdés
Megalázás alatt konkrétan az alacsonyabb státuszú, gyengébb jellemű, félénkebb férfiakkal szembeni flegma, lekezelő viselkedést, erőfitogtatást, csicskáztatást, a gyakori csipkelődő megjegyzéseket, beszólogatásokat, stb. értem. Az ilyen megnyilvánulásoktól macsóbb, "alfább" lesz a nők szemében az adott pasi vagy ezt inkább kiábrándítónak találják?
2020. jan. 6. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez gusztustalan, hogy valaki ilyesmivel imponál. De a nő még gusztustalanabb, ha ezt élvezi.
2020. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy is. Sőt. Undorító.
2020. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Én kiábrándítónak találnám, és magamra nézve is irtó gáznak érezném, ha akár randiznék ilyen férfival, nemhogy ilyen férfi legyen a párom.


Nekem - túl azon, hogy gyökérség, - még annyit mondana el a férfiról, hogy nincs valós önbecsülése, önértékelése, kevésnek érzi magát.

2020. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Inkább lenézi az ilyet
2020. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Olyan szinten undorítónak tartom férfinél de nőnél is, hogy köszönőviszonyban sem vagyok hajlandó lenni ilyen alakokkal.
2020. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Most illemből bekamuzzák neked, hogy ez milyen kiábrándító, de a valóságban meg élnek-halnak az ilyen alfa-kanokért.
2020. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Az kifejezetten taszító és nagyon erős warning kategória.
2020. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

" az alacsonyabb státuszú, gyengébb jellemű, félénkebb férfiakkal szembeni "


Már Abraham Lincoln is megmondta, hogy megakarod ismerni valaki valódi jellemét, adj neki hatalmat.

2020. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

... hogy ha meg akarod...

bocsi

2020. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
N E M
2020. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!