Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejön egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Sil-iVtbLkk


A videóban folyton azt mutatja hogy milyen drága cuccokat vett magának. 9.06 perctől pedig még be is vallja hogy a gazdag osztrák pasijától kihisztizett egy drága, igazi bőrtáskát. Biztos nagyon jó élete lehet.


2020. jan. 6. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom növelni a nézettségét egy rákattintással, valaki összefoglalná milyen karakterről van szó?


Amúgy ha "menősködik" a szarjaival akkor máris nem szimpatikus.

2020. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én szebb vagyok, mint ez a csaj.

Az ilyen életet, mint, amit leírtál, a videót nem néztem meg, elítélem és nagyon szánalmasnak tartom.

De ehhez is két személy kell:

1. kell egy puhap..cs pasi, akit a f..rkánál lehet vezetni 2. kell egy pénzes k..rva

2020. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy erre van igény és emberek képesek perceket áldozni az életükből ilyesmire. Fél percet sem bírtam. Van egyáltalán ennek bármilyen értelme?
2020. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ettől a kiélt fejű nőtől nem nehezebb szebbnek lenni. 25 évesen elég kiélt feje, bár gondolom, hogy mitől. 4 évvel idősebben is sokkal fiatalosabban nézek ki, mint ő.
2020. jan. 6. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre frászt kaptam ettől a "nőtől". Az ilyenek miatt általánosítanak és írják le a többi nőt is a férfiak. Csak az első két mondatát hallgattam meg, azonnal ki is kapcsoltam. Már azon nyavalyog, hogy januárban miért süt ennyire a nap, így nem lesz a videója sem jó. Neki szűrt fényre van szüksége.. Jézusom. Nem tudnék ilyen személlyel együtt élni. Irritáló. Ha nem lenne a pénzes hapsija, a kis buta fejével nem tudna mihez kezdeni, nem lenne pénze ennyi sminkre, amitől tűrhetően néz ki, meg nem lenne pénze csini-vili ruhákra sem. Egy nulla lenne. (habár számomra most is az)
2020. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket nézi valaki olyan is, akinek van hobbija, meg barátai, és el szokta hagyni a házát?

Vagy csak a neten pampogók, akiknek a szó szoros értelmében nincs jobb dolguk?

2020. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
15 mp-ig bírtam. Szörnyű. A falon kevesebb a festék, mint rajta, ami hagyján, de a szemein látszódik, hogy milyen alak. Nem.
2020. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, ez valami borzasztó.
2020. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt pofán verte valaki, vagy ennyire nem tud sminkelni?
2020. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!