Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem volt túl különleges tini korában, de rá 10-15 évre szép nő lett?

Figyelt kérdés

Most nem Bettyre, a csúnya lányra kell gondolni, csak olyanra, aki nem nagyon tűnt ki a tömegből és még visszahúzódó lány is volt, viszont idővel eléggé megváltozott.


Hogyan lehetséges?


U.i.: találkoztam valakivel és pont ez történt vele, emiatt kérdezem.


2020. jan. 8. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Én is ilyen voltam. Egyszerűen megtanultam küzdeni magamért. Megtanultam megkeresni a magam útját és munkával értem el azt, aki vagyok. Talán ezért is tartósabb az eredmény, mint abban az esetben, aki egyszerűen úgy nőtt fel, hogy ő szép, akkor is, ha semmit sem csinál, nem edz, nem eszik normálisan, hogy szép legyen a bőre, nem tesz egy csomó olyan dolgot (különös odafigyelés a hajára szemöldökére, ruházatára), ami a szemében ellensúlyozza a hozott alapanyagot, ami talán nem is olyan csúnya, de a sok ajnározott, szépnek tartott gyerek csúfolódásának tárgyát alkotta egykor, amit meg csak úgy tud levetkőzni az ember, hogy más utat kezd el járni, a traumákat meg feldolgozza.


Aztán mikor rájössz, hogy te lehetsz szép, hogy idővel te is megkapod azt, amit csak másoknál láttál, kinyílik a világ. A kezedbe kerül egy erő, amid addig nem volt. És azért nem éltél csak társasági életet, mert nem mertél, azért nem nyitottad ki a szád, mert nem merted, nem azért, mert nem volt rá igényed.

2020. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, nem voltam ronda de mindent megtettem, hogy ne legyek szép kezdve a szürke egér hajtól az önbizalomhiányos rejtőzködésen át a béna öltözködésig majd ráadásként még meg is híztam (nem voltam dagi de volt rajtam +10). Utáltam magamat, a tükörbe néztem és csak a rosszat láttam, mindenbe bele tudtam kötni de nem vettem észre a szép szememet, a keskeny derekamat stb.

Ahogy nőttem nyílt ki előttem a világ, leadtam a felesleget, kísérleteztem, hogy mi áll jól nekem és elkezdtem előnyösebben öltözni, sminkelni és a hajammal is foglalkozni majd eljutottam oda, hogy megszerettem magamat és már inkább a szépet láttam, a kevésbé előnyös tulajdonságaimat is megszerettem. Most a húszas éveim közepén egy elég jó nő vagyok azt kell, hogy mondjam. Elégedett vagyok magammal és van önbizalmam. Ez szerintem kívülről is látszik, az önbizalom megszépít. :)

2020. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamasz éveiben szinte alig van aki jól néz ki, majd pár év és megszépül, igaz segítség a smink, a szemöldökcsipesz, megfelelő frizura, megfelelő stílus.
2020. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: mert beérik.
2020. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Akinek alapból a vonásai nem szépek, az erőlködhet mindennel, igazi szépség sosem lesz.
2020. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embernek már kiforrott ízlése van, gyerekkorban meg még csak keresi önmagát.
2020. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!