Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/hölgyek milyen különleges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/hölgyek milyen különleges, megható vagy egyedi szép ajándékot kaptatok eddig a párotoktól?

Figyelt kérdés
Ötlet szerzés céljából érdekelne. :)
2016. szept. 3. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy egészséges, szép és okos kisfiút :)
2016. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

A rózsadobozok szépek. Érdemes művirágból csináltatni, mert az örökre megmarad, és ugyanolyan szép (az enyém is művirágból van, elképesztő gyönyörű).

[link]

2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én verset kaptam, amit ő írt nekem.
2016. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem eddig a legkülönlegesebb ajándék az volt, amikor a párom örökbe fogadta nekem a kedvenc állatomat az állatkertben. Persze ez csak annyit jelent, hogy az én nevem van kiírva hozzá, mint nevelőszülő és kétszer ingyen bemehetek az állatkertbe, de én még is nagyon örültem neki, mert ez volt eddig a legszemélyesebb ajándék amit valaha kaptam :)
2016. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy kis egyszerű olcsó karkötő :)
2016. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A párom meglehetősen kreatív, így kaptam már sok jó ajándékot:)

Egyszer szerzett a barátjától projektort és berendezte a szobáját privát-mozinak. Egyszer szerzett valami padot és megcsinált masszázságynak (imádom, ha masszíroznak). Rendezett már meglepetés bulit. Olyan is volt, hogy elmentünk egy zaci mellett, ahol ki volt rakva egy kis malacos ezüstmedál (gyűjtöm a malacos dolgokat:D). Mire hazaértem a suliból, ott várt az asztalomon.

De talán ami a legeslegjobban esett mind közül:

Barátommal távkapcsolatban élünk, jelenleg külföldön van, kb. 900 km-re. Az otthona amúgy 200 km-re van tőlem, ha hazajön, sokszor én megyek el hozzá érthető módon. Egyetemen nagyon jól összekovácsolódtunk a csoportommal, így a záróvizsga után beültünk valahová. Tudtam, hogy utána mindenki szétrebben az ország minden részére és nem nagyon fogjuk már tudni összetartani a közösséget, így minden pillanatot ki akartam használni, amit még velük tölthetek. De barátom éppen akkor itthon volt és meg volt beszélve, hogy az utolsó vonattal felmegyek hozzá. Barátaim meg persze húzták az agyam, hogy hívjam fel, mondjam meg, hogy majd csak következő nap megyek. Felhívtam, persze totál csalódott volt, éreztem rajta, hogy picit sértődött is, de persze mondta, hogy döntsem el, ha akarok, maradjak és menjek fel következő nap. Tök bűntudatom lett, de közben tényleg szerettem volna még azt a pár napot kihasználni a csoporttársakkal is. Erre telefonált fél óra múlva, hogy lejön, ma este elleszünk a barátimmal (jóban van velük amúgy), aztán éjszaka hazavisz, legalább nem kell vonatoznom. Hát én olyan szinten meg voltam hatódva...elmondani se tudom:) Még mindig tök jó érzéssel tölt el, ha rágondolok. Jah, és ha jól emlékszem aznap vagy előtte nap jött haza, szóval a 700 km-es út után még bevállalt 2x200-at, hogy velem legyen, de a barátaimat se kelljen otthagynom.

2016. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!