Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogyha egy srác végigmér/vagy sunyin rápillant a mellemre amikor ott vagyok, akkor le akar feküdni velem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igaz. Bár ha nem pillant rá, akkor is.
2020. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ki tudja, lehet hogy csak kicsavarná rád a lompost
2020. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
De hogy igaz. Én munkaügyön dolgozom. Millió plusz egy nő megfordul állásinterjún. Nyilván megnézem őket magamnak... de ettől még a kutya nem kíváncsi rájuk úgy. De jól esik a szememnek.
2020. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kicsavarná=kiveri? 🙄
2020. jan. 8. 23:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Látatlanban senki nem tudja eldönteni.
2020. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#3 De én ismerem őt, nem egy random személy vagyok neki. Tehát többször lát.
2020. jan. 8. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem igaz. A mellek megnézése reflexszerű dolog, életösztönből jön. Ennyi alapján a szándékait nem fogod tudni kitalálni. Én sok esetben megnézem ilyen módon egy nőt, eldöntöm magamban, hogy igen, szép, vagy akár "Hű, azta" és utána el is felejtem.
2020. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Én már a kérdésed miatt is beb@şznâm a makkomat neked.
2020. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mivel minden férfi undorító, szexmániás satöbb, képzeld ide a többit is amit hallani akartál.
2020. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Én is megszoktam nézni olyan lány melleid is, akivel aránylag gyakran találkozom, mégsem feküdnék le vele. Csak mondjuk tetszik a melle, de ez nem jelenti azt, hogy le is feküdnék vele. Nincs kizárva, hogy lefeküdne veled, de ezt ennyiből nem lehet megállapítani.
2020. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!