Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek akkor, ha a párotok azt mondaná, hogy leszeretne feküdni valakivel? Elhagynátok ezért?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Bejelentené hogy valaki mással akar szexelni, párkapcsolatban?

Azt mondanám oké, fel is út le is út, viszontlátásra.

2019. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám.
2019. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Megkérdezném, mit hiányol otthon, mi az, amit esetleg tőlem nem kap meg, mi a probléma. Kevés? Unalmas? Fel tudjuk mi dobni? Tudunk rajta változtatni?


Egy életen át tartó kapcsolatban óhatatlanul, hogy a felek megkívánnak mást. Részemről addig jó egy kapcsolat, amíg lehet ezekről őszintén beszélni. Az exem állt elém ilyennek, nem hagytam el. Örültem, hogy úgy érzi, a cirkusz helyett kommunikáció várja. Most sem tennék másként.

2019. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
#4: és megoldott ez valamit? Hiszen ex lett.
2019. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
attol fugg. 19-20 evesen volt olyan baratom, akibe nem voltam szerelmes, csak jol ereztuk magunkat egyutt, kvazi "jartunk", de igazabol nem zavart volna annyira, ha massal is szexel. de egy valodi szerelmi kapcsolat teljesen mas. plusz az is szamit, hogy ugy altalanossagban fekudne le massal vagy egy konkret szemellyel. de igazabol szerintem mindket esetben inkabb szakitanek.
2019. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mint a sz*rt
2019. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elhagynám,hisz nem vagyok neki elég. Akkor menjen, és feküdjön le azzal akivel akar, de engem hagyjon ki belőle.
2019. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
el.
2019. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
El.
2019. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!