Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy megbántátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántátok, hogy nem jöttetek vele össze?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy egy adott illetővel csak szórakoztatok pl alakult valami köztetek, de te nem akartál kapcsolatot így dobtad és később megbántad, mert hiányzott?
2020. jan. 9. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 22N
2020. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan férfiaktól kérdezed, akik jók az ilyen jellegű szórakozásban, ők szerintem gyakorlatilag soha sem bánják. De mást sem igazán.

Ha nőktől kérdezed, merem remélni, hogy gyakran bánják. Feltételezem azokban az esetekben, mikor valaki rendkívül elfogadóan (értsd: könnyen) feladta, vagy pont hogy komoly udvarló volt boldog jövőképpel.

2020. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem bántam meg. 25N
2020. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok, soha nem bántam, még gimis vágyálmaim férfiját sem x év utáni bepróbálkozásával. Meg volt az oka, hogy miért nem kellett!
2020. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Soha.


N

2020. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen: kedves, odaadó és nagyon szép lány volt akivel többször is kavartam és le is feküdtem vele de aztán nem kerestem soha pedig tudtam hogy odavan értem. Évekkel az utolsó ilyen után hasított belém hogy most ő nagyon hiányzik és megkerestem de már házas volt. Elcsesztem de most már ez van, mondhatni megérdemeltem.
2020. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de valahogy mégis úgy jött le nekem, hogy jobb volt így.
2020. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Regen volt ilyen egy lannyal a sulibol nagyon jol nézett ki nekem mas tetszet az meg a masik hogy nem akartam kihasználni... azzal a lannyal nagyon nem jol alakultak a dolgok utána par ev múlva meg bántom hogy nem használtam ki a másiknál a lehetőséget mert tényleg bomba csaj volt... de utána talalkoztam egy nagyon különleges lánnyal és most nagyon örülök hogy nem voltak ilyen dolgaim mert egymással csináltunk elsonek ami sokkal különlegessebbé teszi az egész kapcsolatot!

Az meg a masik hogy ő meg jobban is nez ki 😏😬🧐

Mondjunk csak az volt zavaró hogy mindenki lehulyezett anno 1 even keresztül hogy miert nem használtam ki a lehetőséget 😅

2020. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!