Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten a metrón lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten a metrón lehet ismerkedni? Nők, hogy reagálnátok ha a metrón elétek állnék és elkezdeném nyomni a sódert?

Figyelt kérdés

Így állnék elétek, ilyen ruciban :


[link]


F/29


2020. jan. 9. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefogytál Balázs! Gratula!
2020. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda nyomnád a sódert valószínűleg el lapátoltatnák veled!
2020. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Valakinél sikerülhet, én személyesen utálom amikor tömegközlekedésen vagy csak úgy lazán az utcán vagy a boltban leszólítanak. Majd ha ismerkedni akarok akkor olyan helyre megyek ahol az megszokott. Sóderre pedig nincs szükségem, égessen mást a metrón.
2020. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt a rucit komolyan relevánsnak érezted belinkelni?
2020. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A piros ing lehet kicsit sok, a piros nacit viszont imádom.
2020. jan. 9. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú fehér szakálad van hozzá?
2020. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kettő együtt sok. De a ruha mellett sokkal fontosabb lenne, hogy mivel állítasz elém.

Pl. egyszer egy utcai bódéban vettem egy dobozos üdítőt. Észre se vettem, hogy az eladó srácnak szimpatikus vagyok, csak abból, hogy amikor kimentem, egyszer csak utánam szaladt és a kezembe nyomott egy felfújt léggömböt. Nagyon kedvesen mosolygott hozzá.


Soha nem tudtam meg, hogy ismerkedni akart-e vagy csak feldobni a napját, mert bár visszamosolyogtam és a lufit is elfogadtam, nem mondott semmi többet, csak visszament árulni. Ha nem lett volna gyűrű a kezemen és nem épp a 6 hetes terhességi Uh-ról jöttem volna, egész biztos, hogy visszamentem volna még hozzá vásárolni. Talán még annyi eszem is lett volna, hogy megkérdeztem volna, hát ezt miért kaptam?

A lényeg, ez pl. nagyon bejött, nagyon aranyos volt és a srác se nézett ki rosszul.

2020. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen Balázs, szerintem kinevetnélek és azonnal leszállnék akkor is ha amúgy nem az lenne a végcélom. Ez a szett pedig, uramatyám, ezt NE!... :D
2020. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha két állomás közt megáll, akkor sokan azt gondolnák, hogy te a szerelő vagy, aki megmentő szerepet fogja játszani. Talán be is jönnél sokaknak. (F)
2020. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasni szoktam, a fülesem pedig be van digva, pont az ilyenek miatt.

Egyszerűen ignorálnálak.

20L

2020. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!