Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a 90es évek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a 90es évek első felében ismerkedni, amikor még Internet se volt elterjedve, de még a mobil se nagyon?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A szüleim társkeresőn ismerkedtek meg. Kézzel írták a levelet a tagok, aztán találkoztak. :)
2020. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
A szép embereknek könnyű, a többieknek meg ugyanilyen nehézkes.
2020. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hellmano ***** válasza:
66%
A 90-es évek elején osztály kirándulásokon lestük a csajokat a zuhanyzóban, jó kis szőrös nunijuk volt már a 8.-as csajoknak :D Meg a grund-on lehetett csajozni, mert mindenki az utcán volt így könnyű is volt ismerkedni. Kimentél a városba és mindenki az utcán a tereken volt, voltak jó kis bandázások a területekért stb. jó kis idő volt az nem , mint a mai gyerekek fiatal kora. Jó ez is jó valamiben, de azt nem cserélném el meg a 80-as évek gyerekkorának is volt egy feeling-je :)
2020. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 peca1000 ***** válasza:
90%

Én buszos nyaralásokon jöttem össze főleg a barátnőimmel.


És igen, oda kellett menni megszólítani, ès beszélgetni velük.


Ha ezt nem tetted, nő nélkül maradtál.

2020. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, akkor még kimentél a grundra, baráti társasággal bandáztál, bicajoztál, fociztál, stb, ha valaki látta hogy jól szórakoztok csatlakozott, így ismertél meg új barátokat/szereztél barátnőket.


Nem úgy mint ma, hogy mindenki csak a telefonja képernyőjéig lát el, mert még bulizás vagy nyaralás közben is olyan rohadt fontos feltölteni azokat a selfieket.

2020. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Zavarodat legyőzve a kiszemelted elé kellett állni. Középsuliban úgy működött, hogy órán megírtuk a szerelmes levelet szünetben pedig vagy odaadtuk a másiknak, ha nagyon vagányok voltunk vagy valakit postásnak használtunk.

Bulikban is volt lehetőség ismerkedni, amik nem olyanok voltak, mint a mostaniak. Még mindig érzem a Martini és a Garrone Cherry ízét a számban, ha erre gondolok.😁 Volt IGAZI baráti társaságunk, akiknek voltak osztálytársaik, innen-onnan haverjaik, akik szintén potenciális jelöltek voltak. Szerintem sokkal jobb és igazabb volt akkor az egész, mint most.

2020. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Nehezebb,mivel nem volt elterjedt a net.

Ha nem voltál kimondottan szép,kb le sem szartak a fiúk.38n

2020. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanilyen. Akinek szerencséje volt az felkeltette egy lány figyelmét és nem utasították el. Akinek nem az - akárcsak manapság - hoppon maradt. Hiába lógott az utcán.
2020. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lazy Lover ***** válasza:
48%
3 4 5 6 mindent le írt meg mèg annyi hogy a csajok nem voltak elszàllva maguktòl sokkal de sokkal könnyebb volt ma màr nehezebb
2020. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

#7

Én is ugyanezt tapasztaltam.

Nálunk 25-75% volt a középiskolában a lányok-fiúk aránya, a 4 év alatt mégiscsak 1 fiú hívott el randizni, na erről ennyit. Kb mintha láthatatlan lettem volna.

2020. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!