Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon miért elfogadób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért elfogadóbbak az emberek az ázsiai-fehér kapcsolatokkal, mint a néger-fehér kapcsolatokkal?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én elfogadóbb vagyok a néger-fehér kapcsolatokkal.
2020. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Talán a génállományunkban nyomokban fellelhető hsziungnu örökség miatt..

De az is lehet, hogy a tatárjárás tehet róla. Nemtom...

2020. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
30%
Mindenkinek a saját baja, ha más rasszal keveredik...
2020. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg azért mert sokkal több ázsiai van mint fekete. Kb nincs manapság egy olyan osztály ahol nem lenne ázsiai diák míg fekete jó ha a suliban van egy szem. Részemről amúgy mindenki azzal van akivel szeretne, nem vagyok előítéletes semmilyen esetben.
2020. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Hajlamosak vagyunk elfogadóbbak lenni azzal, amit gyakran látunk, megszokjuk. Magyarországon sok az ázsiai, és kevés a néger. Én mondjuk bármelyikkel elfogadó vagyok.
2020. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hun_74 ***** válasza:
89%
#5 Ha ez tényleg így lenne, akkor a cigányokkal nagyon elfogadóak kellene lennie a magyarságnak...
2020. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
"#5 Ha ez tényleg így lenne, akkor a cigányokkal nagyon elfogadóak kellene lennie a magyarságnak..." - A normális viselkedésűekkel elfogadó vagyok, a problémásokkal nem, akármilyen etnikum.
2020. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A rasszokhoz kötődő sztereotípiák miatt. Négerekkel kapcsolatban én pozitív hangvételű általánosítást még nem hallottam, aki lenézi őket, az többnyire a cigányokat is, és hasonló képzetei vannak mindkét táborról. Az ázsiaiakról max. azt gondolják, hogy "megesznek mindent", de emellett intelligens, szorgos, illedelmes embereknek "ismerik" őket. Félre ne értsetek, nekem nincs bajom egyik párosítással sem.
2020. ápr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sztereotipiák miatt.

Néger=buta bűnöző.

Ázsia=okos bűnőző.

Meg alapvetően afrika eleve egy alulkvalifikált hely,jobban mint gondolnánk. Az máskérdés,hogy jöhet bárhonnan. Akárcsak az ázsiaiak akik mindig kínaiak. De az viszont egy hipermodern (peking tokyo) hely tele szorgos kis csávokkal.

Ki a szimpibb?


Amugy nekem volt félvér (mulatt) osztálytársam aki paraszt volt.

Az ázsiaiak viszont okésak voltak.

2020. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!