Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettek sokaig telefonalg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek sokaig telefonalgatni a parotokkal vagy a leendő parotokkal?

Figyelt kérdés

Én nő létemre nem szeretek.

Azt se szeretem ha hívogat, ha valamit meg kell beszelnunk, akkor oké de ha csak így felhív en nem tudok mit mondani neki....szemelyesen más, akkor akarmennyit tudok beszelni azzal akit szeretek. De telefonon.... nem tudom a rekcioit, nem latom az arckifejezeseit.

Ti hogy vagytok vele?

Baj ez az szerintetek?


2020. jan. 16. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj.Mi együtt élünk és nem is hívogatjuk egymást a munkahelyen
2020. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak az elején mikor simán 1-1,5 órát beszéltünk telefonon, meg egész nap ment a chat, de ez mára elkopott és jó ha fél órát beszélünk. Igaz 1 percre lakik tőlem, így bármikor át tudok sétálni, csak sokszor ütik egymást a munkabeosztásaink
2020. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

telefonálni nem, mert egyikünk se szeret, de írásban sokat beszéltünk

aztán ahogy egyre többet találkoztunk, ez csökkent és most hogy együtt is élünk, napközben már csak néha beszélünk (mármint munkaidőben), ha épp olyan történik


ha ez a másiknak is megfelel, akkor természetesen nem baj

2020. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
Ez a normális, ha telefonon a lényeget letudjátok röviden, és a hosszan tartó romantikázás élőben, személyesen végzitek.
2020. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kommunikáció fontos dolog akár telefon, akár máshogy. Az nem jó ha 5 percenként hívogat valaki és úgymond nem hagy élni. Ha nem tudtok találkozni és van mondanivaló az persze más.
2020. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abszolút nem szeretek telefonálni. Inkább pötyögök. Egyikünk sem telefonos alapjáraton, szóval ezzel nincs gond.

31n

2020. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valasztani lehet en is inkabb írok
2020. jan. 16. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig szerettem amíg nem voltunk összezárva :D
2020. jan. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2020. jan. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!