Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a leendő anyós a párotok volt barátnőit lájkolgatná közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy rosszul esne, nem túl tapintatos eljárás.

De a saját tapasztalataimból kiindulva sokan baromira nem veszik észre mennyire rosszul eshet másoknak amit csinálnak.

2019. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Már bocs, de lehet, jóban vannak. Semmi közöd ahhoz, hogy kit lajkol a párod anyja. Nem kéne a phaszbukon logni annyit es komolyan venni. Nem körülötted forog a nap.
2019. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

"sokan baromira nem veszik észre mennyire rosszul eshet másoknak amit csinálnak."


És neki hogy esik, hogy eddig jóban voltak, és most xarnak?

Általában csak addig fontos a tolerancia, amíg a saját kis kényes lelkunkrol van szó, és nem máserol.

2019. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

2. megelőzött.


Attól, hogy szétmentek a fiatalok, anyósnak/apósnak miért kéne utálniuk?


Olyat is ismerek, amikor a volt barátnő lett az új anyu!

2019. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem zavarna ha jóban van az exbarátnővel és az sem, ha ezt kimuttaná közösségi oldalon is. Nem mintha követném az exeket. Minek is kéne pontosan rosszul esnie? Mi közöm ahhoz, hogy tőlem két tök független személynek milyen a viszonya?
2019. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Majd már megnézem lájkolja e!


Mert engem nem szokott az biztos. Tudom, hogy nem szeretnek engem, látványosan lájkolja szivecskével a lánya barátnőit, a párja lányát, fiát - mondjuk tudom, hogy ez mind parasztvakítás... meg a szomszédot is előbb lájkolja mint engem! De a lényeg, engem csak akkor lájkol, ha a képen ott van a fia. Ha nem, akkor nincs szivecske meg a f@$zom....

Én sem szoktam őt. Ha igen, akkor "a szemébe hazudok" a lájkkal, illetve csak azt a képét szoktam, amin vagy a párja is rajta van - mert őt kedvelem csak. Vagy nyomtam egyet amin a férjemmel van együtt. Jó hülye is voltam, de gondoltam előadom magam egy kicsit má én is...


Na hát ez csak ez a része a dolognak. Csinálnak még cifrábbat is!

2019. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam a leendő anyósomat kukkolni facebookon, fogalmam sincs, kiket/miket lájkolgat.
2019. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért esne rosszul? Nyilván évekig jóban voltak, megkedvelték egymást. Nem fogja megutálni csak mert szétmentek a fiával. Én is ugyan úgy jóban vagyok a volt párjaim családjával, sógornőimet rendszeresen lájkolgatom és beszélünk néha-néha. Ennek semmi köze a volt kapcsolatomhoz, egyszerűen csak kedveljük egymást mint embert. Attól ugyan úgy szeretik az exem új barátnőjét is, nem részesítenek előnyben, nem azon dolgoznak, hogy újra összehozzanak minket. Egyszerűen csak kedveljük egymást.
2019. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg jóban vannak, és nem azért csinálja, hogy engem fúrjon, nem zavarna.
2019. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!