Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte minden nap lefexünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden nap lefexünk a barátommal mondjuk ma nem csináltuk. és 1 hete kb elkezdett csípni a vizeletem?! Többi lent

Figyelt kérdés

nah szval elkezdett csípni a vizeletem mostanság nem annyira mint legelőször....de még mindig nagyon fáj mikor pisilek mondjuk nem csak akkor mikor pisilek..:S:S:S:S

mitől lehet ezz?????hétfőn elmek dokihoz h vizsgálja meg a vizeletem:S de ez mért van??:Y segicccsetekk:ö

köszi előre is a normális válaszokat:D


2010. júl. 21. 22:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
felfáztál
2010. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

ahoz semmi köze h minden nap lefexünk szinte?:O

nagyon kivánom meg ő is engem...de hogy kéne az h ne minden nap?mit mondjak?vagy ne kezdeményezzek??de nagyon nehéz nem kezdeményezni:O:|

2010. júl. 21. 22:08
 3/30 anonim válasza:
Szerintem gomba.
2010. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
azért csíp a vizelet?kenem canestennel!
2010. júl. 21. 22:13
 5/30 anonim ***** válasza:
Volt olyan szexuális partnerem, akitől nekem is folyton hólyaggyulladásom volt szex után. sokszor voltam vele dokinál, antibiotikumot kaptam meg jó tanácsokat, hogy szex előtt meg után mindig menjek pisilni és ha lehet, tisztálkodjak utána és sok folyadékot igyak, főleg sima vizet. nekem ez segített, azóta nem jön elő. mondjuk lehet, hogy ebben benne van az is, hogy már mással vagyok. de a volt pasimmal se voltak eü. problémák őt is kivizsgáltattam meg tiszta is volt, szóval ezt máig nem értem. de miért csak hétfőn mész orvoshoz? ez nem vicc, nagyon csúnya szövődményei lesznek, ha még 5 napig húzod-halasztod... ez bakteriális fertőzés, mielőbb orvosra van szükséged!
2010. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
csak vizeletet akarok vinni h felvoke fázva?! am a vizeletbe azt megtudják állapitani h lenne vmi gombás bajom???
2010. júl. 21. 22:16
 7/30 A kérdező kommentje:
fertőzésem*
2010. júl. 21. 22:16
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nemsok köze lehet a szexhez, bár ha belső gyulladásod van vagy ilyesmi akkor fájhat közbe is meg utána is.. Nekem ugyanez volt csak addig halogattam amíg már sírtam a fájdalomtól, elmentem nőgyógyászhoz megvizsgált, írt fel gyógyszert rá, másnap már tűrhető volt, pár nap alatt elmúlt, azóta sincs szerencsére ilyen gondom:) szóval minél előbb orvos, addig meg valahogy bírjátok ki.
2010. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kislány neked nem gombád van, hanem hólyaghurutod, azt pedig baktérium okozza. pisit külön nem kell vinned a dokihoz, majd ott helyben elküld pisilni, hogy mintája legyen, ha ő azt úgy látja jónak. hidd el, tudom miről beszélek, nekem már milliószor volt ilyen bajom! irány a doki és nem hétfőn hanem HOLNAP különben állandóan vissza fog térni, ha nem kezelnek ki minél előbb. értem?
2010. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
szex előtt sem utánna nem fáj..csak igy este meg pisilés közbe..de kívül fáj:SSS:S vagyis a húgycső nyílásnál
2010. júl. 21. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!