Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhes akkor mikortó...

Ha valaki terhes akkor mikortól kezdődik tünetként a mellfeszülés körülbelül? Két napja feküdtem le a barátommal először, óvszerrel védekeztünk, nem volt semmi probléma, de ma elkezdett feszülni a mellem. Ez lehet már ilyen korán a terhesség tünete?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet menzesz előtti tünet is. Nekem kb. 5 nap után feszült a mellem, amikor várandós lettem.
2009. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha meg nemvolt semmi probléma amugy sem lehetnél terhes.Azért is feszülhet a melled mert meg fog jönni a menstruációd.
2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 7.héten kezdődött,és azóta is tart.20hetes km
2009. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem feszült a mellem, csak szépen növöget :). Amúgy a mesi környékén kezdődnek a tünetek a legtöbbeknél (+ 1-2 hét általában) korábban nincs akkora HCG mennyiség a szervezetben, hogy bármire is kihatna, és ami a legfontosabb a beágyazódás megsem történt ( 7-10 nap).
2009. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!