Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal már több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már több mint féléve vagyunk együtt és betette nekem. De nem volt OLYAN a nemi szerve és nem is teljesen. De ugye nem lehetek terhes? Normális válaszokat szeretnék mert félek azért. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
a leírtak alapján nem vagy terhes.
2011. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krvua ***** válasza:
62%

nem igazán értem...

az olyan az azt takarja hogy nem állt mint a fagyott kutyalába?

olyan kemény volt mint rebecca black legújabb slágere?

2011. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm aki normálisan válaszolt !
2011. okt. 28. 20:56
 4/12 Sven válasza:
88%

"De nem volt OLYAN a nemi szerve és nem is teljesen."


Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Nem nagyon érthető.

2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dexy ***** válasza:
90%
Ha nem volt ondó a nemiszervén, és nem élvezett beléd, nem lehetsz terhes. Pontosabban nagyon nagyon kevés az esély rá. Az orgazmus előtti váladék is tartalmazhat spermákat, amit nem igazán lehet észre venni. Nagyon sok fiatal szexel óvszer nélkül, orgazmuskor pedig megszakítkák az aktust, és az ondó a lány hasán, fenekén, paplanon landol. Evvel csak annyit akartammondani, h igen előfordulhat, de nagyon pici a valószínűsége.
2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát hogy nem élvezett el de előtte se semmi.. nem volt g*cis.. szoval érted..

de azért félek kicsit..

2011. okt. 28. 21:04
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. okt. 28. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon sok fiatal szexel óvszer nélkül, orgazmuskor pedig megszakítkák az aktust, és az ondó a lány hasán, fenekén, paplanon landol. "


gen. És ezzel a módszerrel nagyon sok fiatal lány végzi a műtőasztalon (értsd: abortuszra kell menniük).

2011. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dexy ***** válasza:
67%

21:32

Igen, evvel tisztában vagyok. A kérdező kérdésére szerettem volna értelmes választ adni, és tudatni vele néhány infót.

2011. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és nagyon köszönöm Dexy mert sokat segitettél
2011. okt. 28. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!