Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene még tennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tennem hogy én is jó legyek valakinek?

Figyelt kérdés

Folyton csak azt látom hogy más nők jók a férfiaknak, csak szinte én nem, meg még egy pár szerencsétlen. Külsőmön is javítottam már, sportolok, csinosan öltözködöm, az internetre igényes képeket rakok ki magamról, és mégsem. Nem vagyok az a nő, aki már egyből lefekszik bárkivel, nekem ehhez kell egy pár hét. Igazi komoly kapcsolatom nem volt még, csak ilyen pár hónaposak.

Legutoljára is velem szakítottak, de amúgy az exem mindig csak hazudott nekem, én hülye meg hittem is neki. Az új nője pedig biztos jobb, mint én, tőlem nem nehezebb jobbnak lenni, hiszen eddig mindig mindenki jobb volt tőlem.

Én meg csak nézhetem a boldog párokat mindenhol.


2020. jan. 17. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Első lépésként leszoksz arról, hogy ide írkálod napi 5x az önsajnáltató rinyád.

Második lépésként elmész pszichológushoz.

2020. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell engem sajnálni, de nem értem ezt az életet.
2020. jan. 17. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod: nálad nem nehéz jobbnak lenni. Ezek szerint belátod, hogy sok hiányosságod van, dolgozz ezeken.

A külsődön könnyű segíteni, egész iparág szakosodott rá, használd ki.

A személyiségedet meg folyamatosan fejlesszed megfelelő irodalom és társaság által.

2020. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kor, megye?
2020. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kell engem sajnálni" Aha, akkor azért sírsz itt naponta többször ahelyett, hogy már rég kezeltetnéd az önértékelési problémáidat. Most már tényleg azt gondolom, hogy ez csak egy visszatérő szokásos kamu, minden kérdésednél ugyanazokat a tanácsokat kapod, de azért visszajársz értetlenkedni..
2020. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aklacsony az önbizaklmad - írásodból ez jön le - bizonytalan vagy magadban, értékeidben. Olyanokat vonzzol be (tudom elcsépelt szó egy kicsit, közhely), akik ezt visszaigazolják, megerősítik, hazudnak...

A pszichológust nem rosszindulatból javasolták.

2020. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok számít a gondolkodásodon, a hangszíneden, a személyiségstílusodon. Ezeken lehet, hogy érdemes lenne változtatnod.
2020. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de sokszor látom azt ,h a tul nagy igények miatt nincs párja valakinek.Ha átlagos vagy akkor átlagos fiút válasz. Olyan csúnya nőket láttam már álmodozni, h fogtam a fejem ,h oke h a pasit lefikázza de ő, h néz ki?! Szóval ha nem vagy egy hűha akkor nem is kell alomtestu jó képű pasiról álmodozni. Szomorú de ez az igazság.
2020. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!