Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, vagy a fiúk nagyon letértek azon feladatukról hogy ők hódítják meg a lányt? 17L

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre hogy lassan ritkaság számba megy az hogy a fiú odamegy ahhoz a lányhoz aki tetszik neki. :P Jó, ez erős túlzás, de úgy látom, valami az ismerkedés terén (főleg a kamaszok körében) valami rohadtúl nincs rendben. :P Egyszerűen nem tudom megérteni lány fejjel, mi történhetett a fiúkkal! :( Hiszen régen is kaptak "nem" választ, nem tudom hogy mitől lett ez hirtelen tragédia! :,( Régen is harcolni kellett egy lányért, bizony jó sokat, de ők még élvezték is ezt! Ma meg mit tapasztalok? "Áh, nem éri meg csajozni, meg sem próbálom!" "Minek harcoljak, úgyse nyerhetek!" "Teljesen értelmetlen harcolni egy lányért, nem lehet senki sem az enyém." "Nem próbálom meg, nem érhet kudarc!" :P Már ne haragudjatok, de ez abszólút nem jó hozzáállás! Így persze, hogy nem fog sikerülni, de ne is csodálkozzatok akkor, ha éjjel úgy fekszetek le hogy hót magányosak vagytok! A suliba is, látom hogy sok sok szép lányt figyelnek a fiúk, nyílvánvaló hogy tetszik nekik, erre mit suttognak a háttérben: "Nem, nem, nem megyek oda... Félek. Hagyjuk inkább az egészet a fenébe, nem is olyan rossz magányosan." Nem akartam hinni a fülemnek és iszonyatosan mérges lettem azokra a fiúkra! És az elkeserítő az, hogy szinte az összes fiú ilyen a suliba, alig alig van olyan pár, akinél a fiú lépett legelőször. :( Fiúk, mi történhetett? Egyszerűen nem értem! :(
2010. júl. 21. 22:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Tudod... manapság sok a bunkó csaj aki elküld a fenébe... éshát nincs elég bátorság bennünk 15/F
2010. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

A fiúk is változtak, de a lányok még többet. Amikor egy héten már az 5. bunkó csajba botlasz, lehet nem lesz kedved a következőhöz. Egyes p*csák elszálltak maguktól, és nem úgy veselkednek a fiúkkal, mint ahogy emberrel szokás. Félreértés ne essék, nem minden lány ilyen, de a "láthatóbb" részük ilyen. Szóval nem feltétlen mindig a másikban kell keresni a hibát, észre kell venni, hogy a hiba néha az ön készülékében van. A rendes, aranyos lányok pedig a fent említettek miatt szívnak.


üdv

2010. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Akkor a lányok miért lettek ilyenek??okok??
2010. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Egyenjogúság van szépségem, ezért sírtatok annyira. Azzal más is együtt jár ám...!
2010. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Minden változik az idő folyamán. Sajnos elanyagiasodott a világ. És a csajok többsége is azt nézi, vagy az alapján kezd bele egy kapcsolatba h a pasinak mije van és el tudja e tartani..

Persze tisztelet a kivételnek, de ez kevés..:( 22/F

2010. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
22:38 ha egyenjogúság és igazságosság lenne, akkor a fiúk is szülnének és havonta menstruálnának. erről ennyit, okoska.
2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség hogy a Fiunak kell a lányt meghódítani. Is-Isnek kéne lennie. amúgy meg tizenéves fiu sokkal bátortalanabb de 20felett minden megváltozik majd ne félj. (saját tapasztalat)


F22

2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Egyenjogúság van. Azt akartátok, hogy egyenjogú félként kezeljünk titeket, annak meg nem csak jó oldala van.

A terhességről annyit, hogy az meg nem szemléletmód, hanem biológia; azon nehéz lenne változtatni, de ha akarod próbáld meg.


üdv

2010. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
de ha már a szülést nem lehet befolyásolni, meg a havi menstruációs görcsöket, amelyeket sztem rajtam kívül majdnem minden nő átél, akkor legalább annyi előny kijárna nekünk, nőknek, hogy a férfiak meghódítsanak minket. arról nem is beszélve, h hány órát töltünk a fürdőszobában a tükör előtt, h elbűvölőnek nézzünk ki, h egyáltalán szóva álljanak velünk.
2010. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Apollo93 ***** válasza:
60%

Bocs Te 90%os gondolom csaj/nő vagy. Szóval Te úgy gondolod, hogy a férfiak tehetnek arról, hogy nektek szülnötök kell meg menstruálnotok vagy nem?Nem, de azért Te úgy látom szívesen elvered a port a férfiakon és elvársz a fájdalmaidért csomó dolgot és szerintem az egész amúgy is hülyeség már megbocsáss. :)

Szép estét!

2010. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!