Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, vagy a fiúk nagyon letértek azon feladatukról hogy ők hódítják meg a lányt? 17L

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre hogy lassan ritkaság számba megy az hogy a fiú odamegy ahhoz a lányhoz aki tetszik neki. :P Jó, ez erős túlzás, de úgy látom, valami az ismerkedés terén (főleg a kamaszok körében) valami rohadtúl nincs rendben. :P Egyszerűen nem tudom megérteni lány fejjel, mi történhetett a fiúkkal! :( Hiszen régen is kaptak "nem" választ, nem tudom hogy mitől lett ez hirtelen tragédia! :,( Régen is harcolni kellett egy lányért, bizony jó sokat, de ők még élvezték is ezt! Ma meg mit tapasztalok? "Áh, nem éri meg csajozni, meg sem próbálom!" "Minek harcoljak, úgyse nyerhetek!" "Teljesen értelmetlen harcolni egy lányért, nem lehet senki sem az enyém." "Nem próbálom meg, nem érhet kudarc!" :P Már ne haragudjatok, de ez abszólút nem jó hozzáállás! Így persze, hogy nem fog sikerülni, de ne is csodálkozzatok akkor, ha éjjel úgy fekszetek le hogy hót magányosak vagytok! A suliba is, látom hogy sok sok szép lányt figyelnek a fiúk, nyílvánvaló hogy tetszik nekik, erre mit suttognak a háttérben: "Nem, nem, nem megyek oda... Félek. Hagyjuk inkább az egészet a fenébe, nem is olyan rossz magányosan." Nem akartam hinni a fülemnek és iszonyatosan mérges lettem azokra a fiúkra! És az elkeserítő az, hogy szinte az összes fiú ilyen a suliba, alig alig van olyan pár, akinél a fiú lépett legelőször. :( Fiúk, mi történhetett? Egyszerűen nem értem! :(
2010. júl. 21. 22:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem muszáj ajtóstól rontani a háznak. Elég utalásokat tenni szerintem, és a lányok java egyből kapcsol, és a fiú a reagálásából letudja majd szűrni, hogy érdemes-e komolyabban is próbálkoznia. Persze csomó lány úgy viselkedik, mintha lenne esélye a fiúnak, közbe meg egyáltalán nem... dehát ezvan.


Aki olyan balf@sz, hogy nem mer semmit sehogy lépni, az nekem nem is kéne. :D Nem csípem a szerencsétleneket.

14L

2010. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Első válaszoló válaszát akartam írni. Ma már nem olyan a legtöbb csaj, akit meg lehetne hódítani...
2010. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem várok el semmi mást a férfiaktól, csak egy kis tiszteletet a nők iránt, mert bár a nőket mondják a gyengébbik nemnek, de azért mégis sok mindent ki kell bírniuk, de ezt inkább hagyjuk.... nem vagyok férfiellenes, vannak fiúhaverjaim, akikkel sokszor jobban elvagyok, mint a lány barátnőimmel, de sokszor látom azt is, h a férfiak nem tisztelik a nőket, még most sem, nemhogy régen, mikor a nők tényleg csak eszközök voltak, h a férfiak szaporodni tudjanak... de ebbe ne menjünk bele, nem ez volt a kérdés...

egyébként elhiszem, h sok lány/nő mostanában nagyon durva tud lenni, de nem mindenki ilyen. ahogy az összes férfi sem egy bunkó állat

2010. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 haggyámán ***** válasza:
100%

Nem csípem az olyan kiscsajokat, akik azt hiszik, hogy övék a világ, és majd ők jól megmondják a frankot. Ez most éppen az 22:57-es válaszra vonatkozik.


Egyszerű, feltételes reflex.

Ha túl sok elutasítás éri a fiúkat, egy idő után meg se fogják próbálni, minek, eddig is mindig kudarc volt.


De ha a fiúkat kiveséztük, mi van a lányokkal? 14-18 odáig vannak a világsztárokért, Justin gyerek, SP, ezmegaz. Még akkor is, ha teljesen átlagos csajról van szó. Vagy éppen a pózerekért vannak oda, ők is úgy öltöködnek, és elolvadnak, ha egy olyan fiú közelében lehetnek. Mit csináljon egy átlagos srác, aki nem akar bohócnak öltözni, nem akarja feladni a saját stílusát? Mert hogy így nem veszítek észre őket, az is biztos.

Vannak még a csinibabák, akik meg sikoltoznak, rózsaszín minden ruhájuk. Őket nem hiszem, hogy be kellene mutatnom, ilyen lány még egy átlagos srácnak se kellene.

Akkor viszont honnan válasszon a fiú?

2010. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"arról nem is beszélve, h hány órát töltünk a fürdőszobában a tükör előtt, h elbűvölőnek nézzünk ki, h egyáltalán szóva álljanak velünk."


Akkor is szóba állnának veletek ha nem állnátok órákat a tükör előtt. Ezt a marhaságot a nők találták ki hogy csak akkor kellenek a férfiaknak, ha agyon vannak sminkelve... Egyébként meg régen sem egy eszközként használták a nőket, hisz régen is volt szerelem :)

2010. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Aki az egyenjogúságra szavaz, annak a kedvéért lehet, hogy veszek egy felcsatolhatósat és jól szájbabaszom vele, mert hát ugyanolyan jogom van, vagy mi? Másnap meg veszek neki egy csokor virágot és a babámnak szólítom a barátai előtt. ehh, az ilyenek kiváló papucs-alapanyagok egyébként :)
2010. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Unom a sok kudarcot az életben, nem akarok még ebben is. (jó, tudom már az is kudarc, hogy meg sem próbálom).

Nem csodálkozom.

Nem tudom mi történt, de már azelőtt ilyen voltam, hogy hallottam szemét kikosarazásokról.

21f

2010. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ebben a korban nem nagyon adják a jelzéseket a lányok. Csak egymással vannak, egymásnak örülnek, nameg a külföldi, elérhetetlen sztárokért. Mikor meg a hús vér kérők körülöttük vannak.
2010. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

annyian adták válasznak azt h a szülés miatt nemvaunk egyenlőek lol

sajna ismerek olyan nőt aki aztmondja h mivel 3 gyermeket szült ezért neki már nemkell dolgoznia


na mindegy a gondolkodás nem privilégium ez sok hozzászónónak szó

2010. júl. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

00:16 egyet értek veled

ugyan így vagyok én

ahol lehet mindenki belém rúg nem hiányzik még ez is

régőta vagyok egyedül és ez nem fog változni, igaz a "szivem" :D nehezen bírja

22f

2010. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!