Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akiknek nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek nem volt még társuk, barátnőjük/barátjuk, és látnák a jövőt és látnák, hogy 50 évesen is egyedül maradnak, élnének tovább ugyanúgy?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű.


Tehát aki nem karrierista, és nem elég neki a hobbija, és a munkája, és nem jött össze neki semmilyen kapcsolat, pedig sokat próbálkozott, és szeretne egy társat, szerelmet és mondjuk már 20-25-35 éves....


és tudná, hogy ez 30-15 évvel később is így lesz , az szeretne még addig élni?


Vagy esetleg leélni így az egész életét, ha tudná, hogy egyedül marad?


2020. jan. 17. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Látom, hogy nagy valószínűség szerint 50 évesen sem lesz társam, de azért nem fogom kinyírni magam. Annyiban nem felelek meg a kérdés kritériumainak, hogy volt már társam.
2020. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már. De nem hiszem, hogy lesz. Igazából egyetértek az előttem hozzászólóval, attól, mert van egy elképzelésünk, hogy nem lesz, mit kellene csinálnia az ilyennek? Akkor most kb fél magyarország kinyírhatná magát, mert évekig, avagy évtizedekig nem lesz senkije.

Annak mi értelme lenne?

Nekem se sok kedvem van élni, de amíg tudom kihasználom.

Lehet épp azzal, hogy prostizom. Nem a legjobb megoldás, de jobb mint a semmit várni.

2020. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már kapcsolatom ezelőtt, de...

Igazából így sokkal egyszerűbb lenne az élet. Biztosra tudnám hogy nem lesz, ezért nem is kéne rajta stresszelnem, gondolkodnom, vagy próbálkozni, csalódni senkiben, hiszen láttam a jövő eredményét, és fölösleges lenne.

Szerintem sokkal kiszámíthatóbb, nyugodtabb életem lenne így, hülye lennék ezért megölni magam, ponthogy lehullana egy hatalmas teher a vállamról.

2020. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lényegtelen hogy van vagy nincs mivel ha látod a jövőt így bármit megváltoztathatsz benne! szóval elérheted hogy legyen! :D én szívesen látnám a jövőm főbb pillanatait mindegy hogy mennyire lesz keserű vagy borzasztó! mivel ha látom akkor tudom és ha tudom akkor cselekedhetek és ha cselekedek akkor változtatom a világot!
2020. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze....


30 evesen vegre elkoltoztem egy olyan regioba, ahova mindig is szerettem volna. Remelem, 50 evesen is itt leszek :)


35F incel

2020. jan. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!