Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek változnak az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változnak az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de tudom róla sajnos elö fordult ,hogy csalta egy-kétt barátnőjét szerintetek ,ha össze jönnék vele engem is csalna vagy nem ? (mert van nála esélyem) Vagy csak naiv álom és engem is csalna :S? túl hiszikeny vagyok ?mit tegyek ?
2010. júl. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párok összejönnek, a férfi azt hiszi, hogy a nő majd olyan marad mint amilyennek megismerte, nem fog megváltozni. A nő általában azt hiszi hogy a pasi majd idővel megváltozik a kedvéért.

Mindketten tévednek.


Másodrészről viszont, az hogy megcsalt másokat akiket nem szeretett, még nem jelenti azt hogy téged is megcsalna, ha téged tényleg szeret.

Csak hát, mérget nem mernék venni rá.

Te?

2010. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, hogy hűséges maradjon, de aki egyszer megtette. Nem ismerem a srácot, nem tudok róla mondani semmi jót/rosszat. Próbáld ki, ha jobbat nem tudsz.
2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék neki hinni h. velem más lesz de sajnos ott az a vagy?És már nem egyszer gyözött az a "vagy"..
2010. júl. 21. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont úgy nézek ki, mint amikor megszülettem.
2010. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből még nem kell általánosítani.
2010. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az emberek úgy állnak hozzá ehhez a dologhoz, hogy kutyából nem lesz szalonna, de szerintem az ilyen pasik életében is vannak olyan csajok, akikért annyira odavannak, hogy nem csalják meg őket. a lényeg, hogy tartsd a kezedben a gyeplőt, és ne hódolj be neki.
2010. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!