Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen gerinctelenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen gerinctelenek az emberek?

Figyelt kérdés

Mindenki jon ezzel a majom dumaval, h jaj hat csak azert csaltam meg a parom, mert elhanyagolt.

Bar teny h nokre jellemzo, de pasik is vannak boven, akiknek eleg vastag a bor a pofajukon.

Miert nem szakitanak, valnak el?Vagy miert nem lehet feldobni a nyitott kapcsolat lehetoseget?


2011. nov. 4. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb a párjuk háta mögött cselekedni, mint felvállalni a gondolataikat, és emberek módjára megbeszélni a gondokat. A legtöbb kapcsolatot ez öli meg.
2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez korlátolt gondolkodás.Rengeteg olyan apró vagy nagy dolog van két ember közös életében,ami miatt néha ez nem ilyen egyszerű,bár azt belátom,hosszú távon mindenképpen célravezetőbb a végleges megoldás.
2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mert a szakítás, elválás egyenlő az egzisztencia feldobásával. Pl., ha esetleg a megcsaló nem tudja éppen megcsalni a párját, akkor is lesz szex.


A nyitott kapcsolattal meg az a baj, hogy ha a megcsalt fél igazán szereti a párját, akkor nem akar osztozkodni rajta, és úgyse fogja kihasználni a lehetőségeket.

2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Carlsokolbász ***** válasza:
Mert gyávák ahhoz, hogy beszéljenek erről! Sokkal egyszerűbb a másik háta mögött kefélni. És nem utolsó sorban ez mostanában a divat!
2011. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
figyu most minek keressük a bajt? egyszerűbb kussolni és sunyiba megtenni,mint felkavarni a szart,néha egyik másikunk lebukik,én konkrétan csak 2x csaltam meg ezidáig,semmit se tud a dologról és jó ez így.
2011. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Smartguy86 ***** válasza:
50%
Az egész kényelmi kérdés: sokszor kényelmes, mert van pénz, van ház, van kaja, minden van, csak az a fránya szex kell. A másik dolgozik, hozza a kajára valót, neked meg kell több és több. Önzés az egész! Nekem meglegyen minden, más nem érdekel. Aztán jön a megcsalás, persze csak sunyiban, mert még magának se meri bevallani, hogy gáz, amit csinál, mert utálja magát, amiért tehetetlen volt és gyáva. Kb ennyi.
2011. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb a párjuk háta mögött cselekedni, mint felvállalni a gondolataikat, és emberek módjára megbeszélni a gondokat. A legtöbb kapcsolatot ez öli meg.


...


Ez akkora baromság,a volt barátnőmmel,akit csaltam egy idő után már nem is volt kb más köztünk a téma,beszéltük erről,beszéltük arról,szépen,csúnyán,mindenhogy,épp csak nem csináltuk.Nagyon szerettük egymást és nem akartam nélküle élni,csak a szex nem volt okés.Idővel ez meg is mérgezett mindent.Utólag könnyű okosnak lenni persze,akkor is kiléphettem volna az egészből.

2011. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 menta34 ***** válasza:

Kérdező:

- Neked rossz a szexuális életed?

- Házas vagy?

- Van gyereked?

- Van közös lakás, kocsi, stb. a partnereddel?

- Szereted a partnered?

- Próbáltad már megbeszélni vele az igényeidet?

stb.


Szerintem fogalmad sincs arról, milyen helyzetek felett ítélkezel ...

2011. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert gerinctelenek. Csak kifogás, hogy elhanyogolta. Van mire fogni! Lehet még saját maga is elhiszi mikor erre fogja. Egy hűtlentől mit vársz? Bevallja az igazat?:D Nana azt nem:)
2011. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kényelmi kérdés .... ez nagyon komoly :D

Már csak azért is mert a volt barátnőm mellett én dolgoztam havi 22-26 napokat,mert neki büdös volt a munka és mellette ha esetleg (mivel vele nem igazán mentek a dolgok,ugye...) elmentem szórakozni pl. - itt most nem félre...-ra gondolok,még hallgathattam érte.Igen,ez nagyon is igaz,nekem aztán eszméletlen kényelmes volt ez az egész... rahedli meló,mellette balhék otthon stb. (Y)

2011. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!