Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy közel 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy közel 50 éves nőt, mi vonz egy 30 éves férfiben, és fordítva, a pasi mit lát egy 50 év körüli nőben?

Figyelt kérdés

Mostanában a környezetben sok az ilyen felállású kapcsolat .

35 éves a férfi 48 a nő .

30 éves a férfi 46 a nő és teljesen rendben van ,mert mindenki tud is róla hogy egy párok .

Volt valaki ilyen szituációban?


2020. jan. 18. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi 30-as éveiben néz ki a legjobban, ezért tetszik a nőnek. A férfi az idősebb nőket szereti vagy csak pont ezt az egyet, nem tudjuk.
2020. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmet egy ötvenes nővel csalta meg az akkori barátja. Mindketten huszonévesek voltak.

A barátja teljesen bele volt zúgva az idősebb nőbe.

A barátnőm amúgy nagyon szép lány, és értelmes is, jó a humora.

Valami olyasmi volt az érv, hogy a nő tapasztalt, jó vele beszélgetni, és törődőbb, mint a barátnőm.

Azt azért hozzá kell tenni, hogy az az ötvenes nő nagyon jól tartotta magát.

2020. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem teljesen átmeneti fellangolasok. Természetesen kivétel van. Az idosebb no vágy a fiatalságra. A fiatalabb férfi pedig a taspaszfalatra. Ahogy a férfi idosebb lesz, egyre inkább, újból a fiatalabb nők vonzzák.
2020. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva lenne ekkor korkülönbség, akkor azon is csodálkoznál, vagy azt természetesnek tartod?
2020. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az én példámba is nagyon jól kijönnek a párok, valamelyik már öt éve együtt van.

Csak ezt valahogy nem fér a fejembe hogy hogyan látnak meg egymásba dolgokat,például egy 30 éves férfi a gyerekvállalás időszakában is lehet, ugye ezt egy 46 éves nő már nem tudja megadni

2020. jan. 18. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok 30-as férfi nem akar gyereket. Azon kívül belülről mindenki fiatal marad, egy negyvenes, ötvenes nő is ha elengedi magát, huszonévesnek érzi magát. Ha összeillő személyiségük van, a kor nem akadály. Egy darabig. Szeretném hinni, hogy van olyan férfi aki negyven egynehány évesként is kitart a majd 60 éves párja mellett, de nem tudom elhinni. Fordítva igen, mert ismerek ilyet, de a férfiakra sajnos nem ez a jellemző. Ha tévedek, elnézést.
2020. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én, negyvenes éveim vége felé, voltam ilyen kapcsolatban, bár ez egy titkos kapcsolat volt. Én kértem,hogy az legyen, a srác felvállalta volna. Bár amíg Ő ezt budapestiként és függetlenként tette, én vidékiként és párkapcsolatban állóként.


Ahogy írjátok: engem vonzott,hogy egy nagyon jó külsejű, értelmes, kedves fiatal srác vonzódik hozzám, Őt pedig gondolom pont a higgadtságom, és az elmondása szerint, a külsőm vonzotta.


Alkalmi,hosszútávú alkalmi kapcsolatként jól működhet, de tartós kapcsolatként nem tudom elképzelni.

2020. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kor nem számit ha jól szituált egyénekről van szó. A tapasztalat. Az nem mindegy.

Egy 30 eves pasi ereje teljében van, fiatal, hódit. Egy 50es nő mar nem fog minden sz@rért hisztizni, mar sokmindent megélt tudja mit akar és tud adni is, se gyereket nem akar mar,valoszínuleg biztos állasa van es biztos fedél a feje felett. Odaadó.

2020. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit leírsz ahhoz valóban nem számít a kor. De egy 40+-os nő sosem fog már gyereket szülni.

Egy -hosszútávú- korkülönbséges kapcsolatban pedig ez kardinális kérdés.

2020. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érettség, idősen is tud valaki szép lenni, ilyenek miatt.
2020. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!