Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli huszonéves nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli huszonéves nők! Mennyi pasi udvarol nektek aktívan jelenleg, ugrásra készen (tehát azonnal hajlandó lenne veletek kapcsolatot kezdeni)?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Négy kötőjel kilenc
2020. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
első, az elég komoly! döntöttél már melyiket választod? folyamatosan írogatnak egész nap?
2020. jan. 13. 19:58
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezeregyszáz.
2020. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem vagyok szingli, de ha az lennék most hirtelen, akkor kb. 3 embert tudnék mondani, akiről azt gondolom, hogy ha kicsit kezdeményeznék, nyitott lenne rá (ebből egy kapcsolatra, 2 szexre). Magától egyik sem biztos, hogy bepróbálkozna:D
2020. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

szexkapcsolat nem számít! azt minden nő találhat rengeteget. párkapcsolatra gondolok.


hogy az olyan pasik száma mennyi akik ugrásra készen állnak hogy kapcsolatot kezdjen veletek!

2020. jan. 13. 20:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy török fiúról van tudomásom.
2020. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés. A legtöbb férfi elég kényelmes fajta. Van egy ismerősöm, akiről tudom, hogy rám van gerjedve és egyébként szerintem barátnőnek is hasonló nőt képzelne el, de elég messze lakik. Biztos vagyok benne, hogy ha azt mondanám neki, hogy hajrá, akkor elkezdene kifogásokat gyártani és csak tovább nyafogna, hogy milyen szar neki egyedül, de arra nem lenne képes, hogy tegyen valamit a dologért.
2020. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

2 éve léptem ki egy 6 évig tartó kapcsolatból (együtt is éltünk). Már érlelődött a dolog, de nem teregettük ki, tehát külső szemlélő számára viszonylag hirtelen szakítottunk, én elköltöztem tőle.

Szakítás után két hétre lett egy barátom (ma már a vőlegényem). De a lényeg, hogy amikor megtudták, hogy járunk, utána csak a baráti körből 4 pasi mondta, hogy ha tudták volna, hogy exemmel szétmentünk, azonnal lecsaptak volna rám.

2020. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki 25N 😂 Fogalmam sincs milyen komoly pasival találkozni aki akar is.
2020. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy sem.

Nem vagyok elég jó csaj ahhoz, hogy kapcsolatot akarjanak velem.

2020. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!