Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasitok végignézné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok végignézné, hogy egy csaj félmeztelenül rohangál fogadás miatt, ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 00:28
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,utolsó!:) Igen,ez nagy csalódás volt,de legalább felébredtem..:)
2010. júl. 22. 00:54
 32/42 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőkhöz azzal a kiegészítéssel, hogy ez a ha nincs ló jó a szamár is hozzáállás (ha te tuti nem járnál vele, akkor összeállna azzal a csajjal, aki részegen, fogadásból mutogatja magát) amit a pasid vall, nem sok jót sejtet a jövőre nézve. ha szeret, nincs B terv, nem tart több vasat a tűzben. gáz ez a fickó
2010. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Érdekes..Ezt a ha nincs ló jó a szamár elvet nem csak tőled hallom...Többen mondták róla...:):/Köszönöm!
2010. júl. 22. 00:59
 34/42 anonim ***** válasza:

00:52es vagyok!

ha gondolod írj privit, elmondom bővebben a véleményem és tapasztalataim :)

2010. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

csak azért nem hajt rá jobban a csajara, mert te úgymond útban vagy. és ezt most nem sértésként mondtam, hogy nőne köröm a p*csére, hanem mert így van, és tudom hogy ez most nagyon fáj, hiszen csalódsz, de később hálás leszel, amiért ilyen jó döntést hoztál. de hallgass a szívedre és az eszedre is, ne csak ránk, és úgy hozd meg a döntésed.

majd mond el hogyan döntöttél, mert azért érdekelne...

puszi

2010. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Értem..Holnap mindenképpen beszélek vele...:/:)
2010. júl. 22. 01:08
 37/42 anonim ***** válasza:
Hagyjd ott, találsz jobbat, aki megérdemel.:)
2010. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha szakítasz vele. Milyen hozzáállás az, hogy nem elég, hogy nem Téged, a abrátnőjét viszi nyaralni, hanem egy másik csajt, aztán azzal még iszik is, majd nézi, ahogy meztelenül rohangál? Ebből szépen lejön, hogy nem szeret téged, csak kell neki "biztosíték", hogy tutira legyen csaja.
2010. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Majd meseld el, hogy alakult! :-)
2010. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele..Mintha fel se fogta volna,csönd,aztán elkezdte mesélni hogy mi volt..Terelt...Azt mondta nem futottak..De nekem így is nagyon szar...:/
2010. júl. 22. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!