Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Párkeresésnél van elképzelésetek, vagy akár elvárásotok, azzal kapcsolatban, hogy a pasi mivel foglalkozzon?

Figyelt kérdés

Légyszíves kort is írjatok, illetve a foglalkozásotokat is!


Előre is köszi!



2020. jan. 19. 19:02
1 2 3
 1/21 Lachesys ***** válasza:
50%

annyira nincs, diploma sem muszaj, ha anelkul is megvan olyan 200 netto. ha albiban lakik foleg. manapsag pesten 120 csak az alberlet... szoval kb mindegy, ha egy viszonylag ok eletszinvonalat fent tud tartani (nemgond elmenni moziba, szinhazba, etterembe havi parszor, par napos belfoldi kiruccanasokra evi 2-3x a hosszuhetvegen). persze mindebbe enis beszallok, de jol esik, ha az elejen meghiv etterembe ilyesmi, tehat gavaller.

ja es ne utalja a munkajat vegletesen. az se jo.


en most vegzek az egyetemen(orvosi)

26/l

2020. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1. Köszi! Ment a pont!

És az életszínvonalon túl, az mennyire fontos, hogy elhívatott legyen a munkája iránt, esetleg teremtő, hasznos tevékenységet űzzön, meg ilyesmik?


Az többi válaszolótól is kérdezem, ha lesznek még...

2020. jan. 19. 19:11
 3/21 Lachesys ***** válasza:
65%

tud vonzo lenni az elhivatottsag, de van h semmire nem megy vele, vagy pont amiatt nem mukodokepes a kapcsolat. pl tanarnak lenni... a baromi keves penzert, stb... sok tanar 1-2 ev alatt belefarad es elmennek egy multihoz, ahol a munka ok so-so, de azert ottvan a min. 300 a bankszamlan...

vagy pl regesz, aki ossze vissza utazgat, nem lehet vele hosszutavon tervezni



baratomnak pl a munka egy szukseges dolog, kiteljesedni a maganeleteben, muveszi tevekenysegben szokott, de ebbol meg nem elne meg.

2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre, hogy van. Én fiú vagy egy másik oldalt szeretnék bemutatni. Sikeres vagyok, céget vezetek. Én sem szívesen jönnék össze egy olyan lánnyal, aki csak tanul, mert épp még abbana korban van, de nincsenek céljai és elképzelései.. vagy dolgozik, de nem szereti a munkáját. Az első válaszolón látom za igyekezetet akaratot, hiszen orvosnak tanul, na ő nyerő nálam pl. Szóval fontos. Azt vezsem észre, hoyg a láynoknak kell egy kis anyagi és leki biztonság is és aztán lehet építeni az életet gyerek stb.
2020. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ismét ment a pont mondkettőtöknek...


Azt nem írtam, de férfiak is nyugodtan leírhatják a megfigyeléseiket a témában.

2020. jan. 19. 19:19
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a félregépelésekért!
2020. jan. 19. 19:20
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Annyi az elvárásom, hogy legyen fix munkája. Előny ha nem biztonsági őr, portás. Én recepciós vagyokés 29 éves.
2020. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Peeerrsze... "fiú"... meg céget vezet... meg ilyen ciki elgépeléses hibákat ejt, miközben egy tiniknek fejlesztett weboldalon fórumozgat... Ugyan már!

Ti meg be is kajáljátok ezt az oltári nagy kamut?

Neemár!

2020. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is orvosira járok, nekem annyi az elvárásom, hogy egy férfi hozzám hasonlóan legyen motivált és elhivatott a munkájával kapcsolatban. Az már mindegy, hogy mivel foglalkozik, felőlem lehet fafaragótól kezdve kecskepásztorig bármi, az a lényeg, hogy örömmel, szívesen csinálja és magát a munkát élvezze, ne csak a fizetést. Munkás családból származom, a halálom az állandó munkahellyel kapcsolatos sóhajtozás, panaszkodás, önsajnálat, a "nekem csak ennyi jutott", a "sosem lesz jobb", a hülye kollégák és a bunkó főnök. Egy kiegyensúlyozott párt szeretnék, aki nem gyomorideggel megy otthonról, nem kiidegelve jön haza, hozzá lehet szólni munka után úgy is, hogy nem üvölti le a fejem, nem lesz 35 évesen magas vérnyomása az állandó stressz miatt és nem jár el minden nap kocsmázni, hogy levezesse a feszültséget.
2020. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lachesys ***** válasza:
41%
amugy ennel a kerdesnel a noket ugyis lepontozzak, mert ha mar barmilyen elvarasunk van anyagiakat illetoen, ranksuti a gyakoris incel horda az aranyaso jelzot :)
2020. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!