Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy strandon valaki beleélv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy strandon valaki beleélvez a medencébe, akkor körülötte minden nő terhes lesz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 09:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
37%
Te ezt most komolyan kérdezted?! Hány éves vagy? 5? Jézusom....
2010. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
miért nem kaptam még rá rendes választ? Mindenki csak hülyeségeket ír, meg beszólogat, ahelyett, hogy leírnátok a választ egy rövid magyarázattal... Azóta is várok, hogy most mi lesz, élvezhetek-e a medencébe, vagy ne?!
2010. aug. 3. 10:25
 23/27 anonim ***** válasza:
70%
Igen az összes nő terhes lesz!!! De mért ne élvezhetnél a medencébe? Nem a te bajod, hogy minden nő terhes lesz. Úgyse tudják meg, hogy te vagy az összes "medencés" gyerek apja. Nem?
2010. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
Oké, akkor most írok egy normális választ is. A vízben a sperma elpusztul, tehát NEM!
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Értsd meg a célzást. Ezek nemleges válaszok.
2010. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem, úgyhogy élvezz nyugodtan a medencébe, nap, mint nap.
2010. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nem hulyeseg a kerdes.

ha ugy nezzuk fennal az eselye, mivel a vizben meg el par percig a sperma.. csak nem tudom megkkora az eelye annak hogy, fix akkor lsz ott egy csaj, es a sperma be is tud hatolni a nobe.

amugy egy ismerosom, szuzen lett terhes, mivel a pasijaval furdott... es nah...

szova azert lehetseged... de nem tudom... meg nem hallotam ilyenrol. de teny es valo, hogy vizben tovabb el a sperma mint levegon.

es lehet hulyenek nezni, de ezt nem 1 orvos mondta mar nekem

2010. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!